WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu
NOWOŚĆ!

MikroTik Cloud Smart Switch CSS610-1Gi-7R-2S+OUT (netPower Lite 7R)

Producent: MikroTik

463,94 zł z VAT 377,19 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik netPower Lite 7R, czyli Cloud Smart Switch CSS610-1Gi-7R-2S+OUT to zarządzalny 8-portowy switch zewnętrzny z 7x portami zwrotnymi PoE i 2x slotami SFP+.  Zaprojektowany został z myślą o wykorzystaniu w sieciach GPEN.

Dzięki switchowi netPower Lie 7R można zapomnieć o drogich stacjach bazowych GPON i splitterach optycznych. GPEN to alternatywa dla pasywnych sieci typu GPON / EPON. Przełącznik jest częścią koncepcji MikroTika znanej pod nazwą GPEN - mającej na celu zwiększenie szybkości i wszechstronności sieci światłowodowych przy jednoczesnym wykorzystaniu zalet Ethernetu. Jest to łatwy do wdrożenia, tani sposób dla każdego dostawcy Internetu na dostarczenie Internetu do poszczególnych mieszkań.

Switch netPower jest wyposażona w 8x portów Gigabit Ethernet i 2x sloty SFP+ dla połączeń światłowodowych 10G. netPower Lite 7R ma 7 portów odwróconego PoE - montując u abonenta switch z wyjściem PoE, netPower będzie działał zawsze wtedy, gdy podłączy się przynajmniej jednej klient. Nie ma potrzeby prowadzić dodatkowego kabla z zasilaniem. Port Ethernet nr 8 może zasilać inne urządzenia obsługujące PoE tym samym napięciem, jakie jest stosowane w urządzeniu. Istnieje również gniazdo DC i 2-pinowe złącze do alternatywnego zasilania. Maksymalna przepustowość non-blocking wynosi 28 Gb/s, zdolność przełączania 56 Gb/s, a prędkość przekazywania pakietów 41,7 Mp/s. 

Obudowa zewnętrzna pozwala zainstalować przełącznik w różnych środowiskach - od wilgotnych strychów po szyby wind jak i na słupach.

Uwaga: brak zasilacza w zestawie.
 
Najważniejsze cechy:
  • 8x portów Gigabit Ethernet
  • 2x sloty SFP+ 10G
  • 7x wejść PoE (reverse PoE)
  • 1x wyjście PoE
  • możliwość wykorzystania w sieci GPEN
  • SwitchOS
  • obudowa przystosowana do wykorzystania na zewnątrz budynków
  • gniazdo DC i 2-pinowe złącze do alternatywnego zasilania
CSS610-1Gi-7R-2S+OUT
 
Interfejs
8x Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb/s
2x sloty SFP+ 10 Gb/s
Wejście PoE
Passive PoE
Wyjście PoE
Port 8
Rozmiar pamięci
64KB
Rodzaj pamięci
FLASH
Maksymalne wyjście na port (wejście <30 V)
600 mA
Maksymalne wyjście na port (wejście >30 V)
450 mA
Maks. pobór mocy
29 W (7 W bez obciążenia)
Wejście DC
3x (DC jack, PoE-IN, 2-pin terminal)
Zakres napięcia wejściowego
Gniazdo DC: 12 - 57 V DC
PoE: 12 - 57 V DC
2-pinowe złącze: 12 - 57 V DC
System operacyjny
SwitchOS
Wymiary
304 x 212 x 71 mm
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -40 do 70 st. C
Certyfikaty
CE/RED, EAC, ROHS

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 3m z wyłącznikiem

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 3m z wyłącznikiem

Listwa zasilająca z 9 gniazdami przeznaczona do montażu w szafach 19". Długość kabla 3m.

Producent: brak danych

71,34 zł z VAT 58,00 zł netto

szt

Ubiquiti (UAP-AC-Lite) UniFi UAP-AC Lite

Ubiquiti (UAP-AC-Lite) UniFi UAP-AC Lite

Moc 20dBm, standard 802.11ac

Producent: Ubiquiti Networks

348,48 zł z VAT 283,32 zł netto

szt

TP-Link T1600G-28TS

TP-Link T1600G-28TS

Gigabitowy przełącznik inteligentny wyposażony w 24 gigabitowe porty RJ45 oraz 4 sloty SFP

Producent: TP-Link

499,38 zł z VAT 406,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

42,21 zł z VAT 34,32 zł netto

szt

LAN kontroler V3.5 w obudowie

LAN kontroler V3.5 w obudowie

Pozwala kontrolować zdalnie do 10 wyjść DEMO

244,77 zł z VAT 199,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik Cloud Core Router CCR1016-12S-1S+

MikroTik Cloud Core Router CCR1016-12S-1S+

12x SFP, 1x SFP+, 16 rdzeni x 1.2GHz CPU, 2GB RAM, ekran LCD, zasilacze redundantne, RouterOS L6, 1U.

Producent: MikroTik

2 685,72 zł z VAT 2 183,51 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS317-1G-16S+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS317-1G-16S+RM

Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

1 479,75 zł z VAT 1 203,05 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator