WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik zasilacz 57V 0.8A (MT48-570080-11DG)

Producent: MikroTik

52,84 zł z VAT 42,96 zł netto

Najtańsza dostawa: 16,85 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik MT48-570080-11DG to zasilacz o napięciu wyjściowym 57 V DC i prądem wyjściowym 0,8 A.

MT48-570080-11DG umożliwia stosowanie długich kabli Ethernet i wielu jednostek GPER. Zasilacz 57 V, 0,8 A jest częścią koncepcji MikroTik GPEN, która zapewnia wszystkie zalety GPON, ale wykorzystuje sprawdzone, proste i niedrogie rozwiązania Ethernet. 

Więcej informacji na temat koncepcji GPEN znaleźć można na stronie https://mt.lv/gpen_concept.

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik Gigabit PoE Injector (GPEN21)

MikroTik Gigabit PoE Injector (GPEN21)

PoE injector posiadający 2 gigabitowe porty Ethernet oraz slot SFP

Producent: MikroTik

157,97 zł z VAT 128,43 zł netto

szt

MikroTik Gigabit PoE Injector (GPEN11)

MikroTik Gigabit PoE Injector (GPEN11)

PoE injector posiadający 2 gigabitowe porty Ethernet.

Producent: MikroTik

64,33 zł z VAT 52,30 zł netto

szt

MikroTik Gigabit Passive Ethernet Repeater (GPeR)

MikroTik Gigabit Passive Ethernet Repeater (GPeR)

Przedłużacz PoE (do 1,5km) posiadający 2 gigabitowe porty Ethernet. Zwiększa zasięg kabla Ethernet i zasilania PoE

Producent: MikroTik

120,05 zł z VAT 97,60 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS318-1Fi-15Fr-2S-OUT (netPower 15FR)

MikroTik Cloud Router Switch CRS318-1Fi-15Fr-2S-OUT (netPower 15FR)

16-portowy switch zewnętrzny z 15 portami zwrotnymi PoE i 2x slotami SFP, dual boot (RouterOS lub SwitchOS), przeznaczony do sieci GPEN

Producent: MikroTik

657,13 zł z VAT 534,25 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Obudowa dla AP (duża)

Obudowa dla AP (duża)

Wersja bez mocowania i dławików

Producent: City Media

30,75 zł z VAT 25,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Opaska zaciskowa czarna 4.8mm x 38cm

Opaska zaciskowa czarna 4.8mm x 38cm

Opakowanie 100 szt.

Producent: brak danych

25,15 zł z VAT 20,45 zł netto

szt

Zasilacz 12V 2A

22,03 zł z VAT 17,91 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik wAP (RBwAP2nD)

MikroTik wAP (RBwAP2nD)

Mały wodoodporny bezprzewodowy access point do montażu na suficie, ścianie czy słupie

Producent: MikroTik

195,88 zł z VAT 159,25 zł netto

szt

MikroTik hEX (RB750Gr3)

MikroTik hEX (RB750Gr3)

5x LAN, 256MB SD-RAM i 16MB FLASH, USB, microSD
W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

265,07 zł z VAT 215,50 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard SXT-SAr2 i SXT SA5 ac

Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard SXT-SAr2 i SXT SA5 ac

Osłona obniża poziom szumów, przez co poprawia działanie zamontowanego urządzenia.

43,05 zł z VAT 76,26 zł 35,00 zł netto

szt

MikroTik CWDM-MUX8A

MikroTik CWDM-MUX8A

8-portowy MUX/DEMUX. Do wykorzystania z modułami SFP oraz SFP+. Posiada złącza typu LC/UPC

Producent: MikroTik

1 689,63 zł z VAT 1 373,68 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator