WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Tenda S105

Producent: Tenda

26,27 zł z VAT 21,36 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Tenda S105 to niewielki przełącznik (swtich) w obudowie typu desktop. Posiada 5 portów fast Ethernet wspierających automatyczną negocjację i automatyczne krosowanie MDI/MDIX. Urządzenie jest typu "plug and play" - nie wymaga wstępnej konfiguracji, działa od razu po podłączeniu. Sposób przekazywania to store and forward, przepustowość backbound wynosi 1 Gb/s, a wielkość tablicy MAC 2K. Dodatkowym atutem jest niewielki pobór mocy - maksymalnie 1,59 W. Oferowany produkt wyróżnia się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Jest idealnym rozwiązaniem w domach i małych firmach, w których istnieje potrzeba rozszerzenia sieci kablowej.

Najważniejsze cechy:
  • niewielkie rozmiary;
  • 5 portów fast Ethernet;
  • sposób przekazywania: store and forward;
  • tablica adresów MAC: 2K;
  • przepustowość backbound: 1 Gb/s.
Tenda S105
 
Standardy i protokoły
IEEE 802.3 IEEE 802.3u IEEE 802.3x
Interfejs sieciowy
5 portów fast Ethernet (RJ45)
Automatyczna negocjacja
Automatyczne krosowanie MDI/MDIX
Okablowanie
10Base-T: kabel UTP kat. 3 lub wyższej
100Base-TX: kabel UTP kat. 5 lub wyższej
Prędkość przekazywania pakietów
10 Mb/s: 14880 p/s
100 Mb/s: 148800 p/s
Przepustowość backbound
1 Gb/s
Tablica adresów MAC
2K
Sposób przekazywania
Store and forward
Kontrola dostępu
CDMA/CD
Diody LED
1x informująca o zasilaniu
5x informująca o statusie poszczególnego portu
Zasilanie
W zestawie zasilacz 5 V DC, 0.6 A
Maksymalny pobór mocy
1,59 W (0,8 W w trybie standby)
Wymiary
82 x 52 x 22,2 mm
Certyfikaty
CE, FCC, RoHS
Zawartość zestawu
Instrukcja instalacji
Urządzenie
Zasilacz 5 V / 0,6 A
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -40 do 70 st. C
Dopuszczalna temperatura przechowywania
Od 0 do 40 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza podczas pracy
5%-90% niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność powietrza podczas przechowywania
10%-90% niekondensująca

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zaciskarka złączy RJ-45 HT-210C

21,11 zł z VAT 17,16 zł netto

szt

Przewód UTP Seven, kat.5e, 305m

293,97 zł z VAT 239,00 zł netto

szt

Tenda S16 switch 16-portowy

Tenda S16 switch 16-portowy

Niezarządzalny 16-portowy switch Fast Ethernet

Producent: Tenda

84,99 zł z VAT 69,10 zł netto

szt

Ubiquiti (LBE-M5-23) LiteBeam M5 5GHz 23 dBi

Ubiquiti (LBE-M5-23) LiteBeam M5 5GHz 23 dBi

Ubiquiti LiteBeam M5 23dBi to kompletny system radiowy przeznaczony na pasmo 5GHz.

Producent: Ubiquiti Networks

190,44 zł z VAT 154,83 zł netto

szt

Huawei ONT HG8546M (GPON) 1x SC/UPC 1x GE 3x FE 1x POTS 1x USB WIFI

118,25 zł z VAT 96,14 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link T2500G-10TS (TL-SG3210)

TP-Link T2500G-10TS (TL-SG3210)

Przełącznik zarządzalny L2 JetStream, 8 portów Gb, 2 sloty SFP

Producent: TP-Link

396,86 zł z VAT 322,65 zł netto

szt

D-Link DES-1210-28P

D-Link DES-1210-28P

24-portowy zarządzalny switch Smart Fast Ethernet PoE z 2 gigabitowymi portami Ethernet i z 2 gigabitowymi portami Combo SFP.

Producent: D-Link

1 111,83 zł z VAT 903,93 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator