WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

Producent: MikroTik

86,59 zł z VAT 70,40 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik S-31DLC20D jest modułem SFP 1.25G o długości fali 1310nm z podwójnym złączem LC, działa na długości do 20 km, Single Mode z DDM

Wkładka przetestowana i kompatybilna z: RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN oraz CCR1036-12G-4S.
Moduł SFP jest również kompatybilny z urządzeniami innych producentów.

S-31DLC20D
 
Typ modułu
SFP
Port
2 x LC
Przepływność
1.25 Gbps
Długość fali TX
1310 nm
Długość fali RX
1310 nm
Zasięg
20 km
Wspierane okablowanie
światłowód jednomodowy 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
Wsparcie DDM
tak
Gwarancja
12 miesięcy

Produkty Pokrewne/Powiązane

Option S-31DLC20D, 1.25Gbps, SM LC, 20km, TX1310, DDM (-40°C do 85°C) Industrial

Option S-31DLC20D, 1.25Gbps, SM LC, 20km, TX1310, DDM (-40°C do 85°C) Industrial

Wkładka SFP przeznaczona do pracy w warunkach przemysłowych o szerokim zakresie temperatury pracy.

Producent: Option

69,59 zł z VAT 56,58 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 2m

16,49 zł z VAT 13,41 zł netto

szt

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 1m

62,15 zł z VAT 50,53 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

29,05 zł z VAT 23,62 zł netto

szt

Szybkozłączki żelowe UY KAT.5e opak 200szt

Szybkozłączki żelowe UY KAT.5e opak 200szt

Złączki przeznaczone na kable o średnicy żył 0,3-0,7mm

29,52 zł z VAT 24,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik XQ+CM0000-XS+

NOWOŚĆ

MikroTik XQ+CM0000-XS+

Moduł, konwerter QSFP28 na SFP28 umożliwiający wykorzystanie modułów SFP28 1G/10G/25G w portach QSFP28 40G/100G

Producent: MikroTik

243,54 zł z VAT 198,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator