WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

Producent: MikroTik

83,34 zł z VAT 67,76 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik S-31DLC20D jest modułem SFP 1.25G o długości fali 1310nm z podwójnym złączem LC, działa na długości do 20 km, Single Mode z DDM

Wkładka przetestowana i kompatybilna z: RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN oraz CCR1036-12G-4S.
Moduł SFP jest również kompatybilny z urządzeniami innych producentów.

S-31DLC20D
 
Typ modułu
SFP
Port
2 x LC
Przepływność
1.25 Gbps
Długość fali TX
1310 nm
Długość fali RX
1310 nm
Zasięg
20 km
Wspierane okablowanie
światłowód jednomodowy 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
Wsparcie DDM
tak
Gwarancja
12 miesięcy

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ11 z pozłacanymi pinami

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

Łącznik modularny, kat. 5e, 2x RJ-45, UTP

3,78 zł z VAT 3,07 zł netto

szt

Łącznik modularny, kat. 5e, 2x RJ-45, STP

5,65 zł z VAT 4,59 zł netto

szt

Uchwyt nasłupowy I-Y01

5,17 zł z VAT 4,20 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter Compact Flash-IDE (taśma)

WYPRZEDAŻ

Adapter Compact Flash-IDE (taśma)

Wersja podłączana przez taśmę IDE

Producent: brak danych

6,15 zł z VAT 12,30 zł 5,00 zł netto

szt

MikroTik zasilacz 24V 1.2A, kątowy (SAW30-240-1200GR2A)

36,47 zł z VAT 29,65 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator