WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

Producent: MikroTik

80,53 zł z VAT 65,47 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik S-31DLC20D jest modułem SFP 1.25G o długości fali 1310nm z podwójnym złączem LC, działa na długości do 20 km, Single Mode z DDM

Wkładka przetestowana i kompatybilna z: RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN oraz CCR1036-12G-4S.
Moduł SFP jest również kompatybilny z urządzeniami innych producentów.

S-31DLC20D
 
Typ modułu
SFP
Port
2 x LC
Przepływność
1.25 Gbps
Długość fali TX
1310 nm
Długość fali RX
1310 nm
Zasięg
20 km
Wspierane okablowanie
światłowód jednomodowy 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
Wsparcie DDM
tak
Gwarancja
12 miesięcy

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik Cloud Core Router CCR1016-12S-1S+

MikroTik Cloud Core Router CCR1016-12S-1S+

12x SFP, 1x SFP+, 16 rdzeni x 1.2GHz CPU, 2GB RAM, ekran LCD, zasilacze redundantne, RouterOS L6, 1U.

Producent: MikroTik

2 622,27 zł z VAT 2 131,93 zł netto

szt

MikroTik hAP (RB951Ui-2nD)

MikroTik hAP (RB951Ui-2nD)

2.4GHz, 5x portów Ethernet, PoE-out, USB

Producent: MikroTik

156,03 zł z VAT 126,85 zł netto

szt

MikroTik DISC Lite5 (RBDisc-5nD)

MikroTik DISC Lite5 (RBDisc-5nD)

Moc 25 dBm, zysk anteny 21 dBi

Producent: MikroTik

169,74 zł z VAT 138,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 1m G657A2

18,43 zł z VAT 14,98 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 0.25m (czarny)

1,27 zł z VAT 1,03 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik zasilacz 24V 2.5A do CCR1009 (24V2APOW)

61,50 zł z VAT 50,00 zł netto

szt

Modem MiniPCI Express LTE Huawei ME909s-120

345,91 zł z VAT 281,23 zł netto

Dostępność: End of Life

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator