WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

Producent: MikroTik

85,08 zł z VAT 69,17 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik S-31DLC20D jest modułem SFP 1.25G o długości fali 1310nm z podwójnym złączem LC, działa na długości do 20 km, Single Mode z DDM

Wkładka przetestowana i kompatybilna z: RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN oraz CCR1036-12G-4S.
Moduł SFP jest również kompatybilny z urządzeniami innych producentów.

S-31DLC20D
 
Typ modułu
SFP
Port
2 x LC
Przepływność
1.25 Gbps
Długość fali TX
1310 nm
Długość fali RX
1310 nm
Zasięg
20 km
Wspierane okablowanie
światłowód jednomodowy 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
Wsparcie DDM
tak
Gwarancja
12 miesięcy

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 5m

21,18 zł z VAT 17,22 zł netto

szt

PG-11, Dławik szary

1,97 zł z VAT 1,60 zł netto

szt

Osłonki spawów 60mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów 60mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów światłowodowych to elastyczne rurki wykonane z tworzywa sztucznego zmniejszającego swoją objętość pod wpływem ciepła. Zabezpieczają spawy i połączenia przed urazami mechanicznymi, zanieczyszczeniami, wilgocią oraz usztywniają połączenie.

21,27 zł z VAT 17,29 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.6 1m (zielony)

4,06 zł z VAT 3,30 zł netto

szt

TP-Link T1600G-28TS

TP-Link T1600G-28TS

Gigabitowy przełącznik inteligentny wyposażony w 24 gigabitowe porty RJ45 oraz 4 sloty SFP

Producent: TP-Link

490,77 zł z VAT 399,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Koszulka T-Shirt MikroTik S (MTTS-S)

26,10 zł z VAT 21,22 zł netto

szt

Mocowanie ścienne dla RB2011 (RB2011-H)

Mocowanie ścienne dla RB2011 (RB2011-H)

Zestaw doskonale sprawdza się w miejscach publicznych.

Zestaw do montażu naściennego RB2011 pasuje do urządzeń RB2011iL-INRB2011iLS-INRB2011UiAS-IN oraz RB2011UiAS-2HnD-IN

Producent: MikroTik

33,36 zł z VAT 27,12 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator