WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

Producent: MikroTik

85,29 zł z VAT 69,34 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik S-31DLC20D jest modułem SFP 1.25G o długości fali 1310nm z podwójnym złączem LC, działa na długości do 20 km, Single Mode z DDM

Wkładka przetestowana i kompatybilna z: RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN oraz CCR1036-12G-4S.
Moduł SFP jest również kompatybilny z urządzeniami innych producentów.

S-31DLC20D
 
Typ modułu
SFP
Port
2 x LC
Przepływność
1.25 Gbps
Długość fali TX
1310 nm
Długość fali RX
1310 nm
Zasięg
20 km
Wspierane okablowanie
światłowód jednomodowy 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
Wsparcie DDM
tak
Gwarancja
12 miesięcy

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Profesjonalny zaciskacz-nóż LSA/Krone HY-110

41,82 zł z VAT 34,00 zł netto

szt

Wavearena ANT57-GDA30

Wavearena ANT57-GDA30

Antena siatkowa 30 dBi dla pasma 5 GHz z polaryzacją poziomą lub pionową zakończona złączem N/ż, aluminiowy GRID

Producent: Wavearena Pacific

113,14 zł z VAT 91,98 zł netto

szt

Koszulka T-Shirt MikroTik XXL (MTTS-XXL)

26,19 zł z VAT 21,29 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 0.25m (żółty)

1,32 zł z VAT 1,07 zł netto

szt

Ubiquiti (ES-5XP) EdgeSwitch 5XP

Ubiquiti (ES-5XP) EdgeSwitch 5XP

5-portowy przełącznik Gigabit Ethernet ze wsparciem zasilania PoE dla każdego portu. Idealne rozwiązanie do zasilania urządzeń Ubiquiti.

Producent: Ubiquiti Networks

382,22 zł z VAT 310,75 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Injector PoE black

6,92 zł z VAT 5,63 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator