WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m

Producent: Opto

8,39 zł z VAT 6,82 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przewód FTP, kat 5e, 305m, CCA

191,88 zł z VAT 156,00 zł netto

szt

Puszka natynkowa, kat. 5e, 2x RJ-45, UTP

7,81 zł z VAT 6,35 zł netto

szt

Ubiquiti (TC-Pro) Przewód FTP TOUGHCable Pro, kat 5e, 305m, zewnętrzny

Ubiquiti (TC-Pro) Przewód FTP TOUGHCable Pro, kat 5e, 305m, zewnętrzny

TOUGHCablePRO ekranowany kabel Ethernet (CAT5e) klasy przemysłowej. Poziom ochrony: L1.

Producent: Ubiquiti Networks

565,06 zł z VAT 459,40 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P4112 (12)

8,41 zł z VAT 6,84 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

49,14 zł z VAT 39,95 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 7m G657A2

14,00 zł z VAT 11,38 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m G657A2

23,70 zł z VAT 19,27 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator