WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m

Producent: Opto

8,39 zł z VAT 6,82 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 5m

10,91 zł z VAT 8,87 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy Telcom FTTH FTTX FISH

4,92 zł z VAT 4,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

8,39 zł z VAT 6,82 zł netto

szt

Światłowód 1J DROP microADSS G.657A2 Heavy Duty Tube, czarny - 1000m BOX

Światłowód 1J DROP microADSS G.657A2 Heavy Duty Tube, czarny - 1000m BOX

Światłowód 1J DROP microADSS uniwersalny samonośny kabel światłowodowy z tubą ochronną, SPAN do 80m. Opakowanie 1000mb.

Producent: Telcoline

774,90 zł z VAT 630,00 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi 6 Long Range (U6-LR)

Ubiquiti UniFi 6 Long Range (U6-LR)

Łączna prędkość radiowa do 3,0 Gb/s w pasmach 5 GHz WiFi 6 (4x4 MU-MIMO i OFDMA) i 2,4 GHz 4x4 MIMO

Producent: Ubiquiti Networks

1 014,75 zł z VAT 825,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 100m G657A2

103,32 zł z VAT 84,00 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 30m G657A2

53,14 zł z VAT 43,20 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator