WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m

Producent: Opto

7,36 zł z VAT 5,98 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Maszt sat balkonowy boczny 60 prawy

40,90 zł z VAT 33,25 zł netto

szt

Ubiquiti (UAP-AC-LR) UniFi Access Point AC Long-Range

Ubiquiti (UAP-AC-LR) UniFi Access Point AC Long-Range

Moc 24/22dBm, standard 802.11ac

Producent: Ubiquiti

480,50 zł z VAT 390,65 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Adapter SC/APC, SM, DUPLEX

1,82 zł z VAT 1,48 zł netto

szt

Śruby M6 mocujące w otworach szyn nośnych (10szt.)

Śruby M6 mocujące w otworach szyn nośnych (10szt.)

Zestaw elementów pozwalający na montaż urządzeń lub elementów wyposażenia w szafach Rack 10 i 19".

5,78 zł z VAT 4,70 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Czyścik automatyczny do złączy i adapterów 1,25mm (LC, MU)

NOWOŚĆ

Czyścik automatyczny do złączy i adapterów 1,25mm (LC, MU)

Czyści światłowody LC/MU, adaptery o śr. 1,25 mm i ferule, do 800 czyszczeń, na sucho bez wykorzystania alkoholu ani jakichkolwiek detergentów

104,80 zł z VAT 85,20 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 40m G657A2

60,52 zł z VAT 49,20 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 3m

23,59 zł z VAT 19,18 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator