WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m

Producent: Opto

9,42 zł z VAT 7,66 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przewód (TC-Pro) FTP Ubiquiti TOUGHCable Pro, kat 5e, 305m, zewnętrzny

Przewód (TC-Pro) FTP Ubiquiti TOUGHCable Pro, kat 5e, 305m, zewnętrzny

TOUGHCablePRO ekranowany kabel Ethernet (CAT5e) klasy przemysłowej. Poziom ochrony: L1.

Producent: Ubiquiti Networks

550,13 zł z VAT 447,26 zł netto

szt

Uchwyt kablowy 40x40

4,43 zł z VAT 3,60 zł netto

szt

TP-Link Archer C20

TP-Link Archer C20

Dwupasmowy router bezprzewodowy AC750 w standardzie 802.11ac

Producent: TP-Link

111,93 zł z VAT 91,00 zł netto

szt

Stripper Clauss CFS-2

103,47 zł z VAT 84,12 zł netto

szt

RouterBoard RB4011iGS+RM

NOWOŚĆ!

RouterBoard RB4011iGS+RM

10x gigabitowych portów Ethernet, 1x slot SFP+, czterordzeniowy procesor AL21400, taktowanie 1,4 GHz, 1GB pamięci RAM.

Producent: MikroTik

727,64 zł z VAT 591,58 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 3m G657A2

11,32 zł z VAT 9,20 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 40m G657A2

54,61 zł z VAT 44,40 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator