WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m

Producent: Opto

8,41 zł z VAT 6,84 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pigtail SC/APC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

3,87 zł z VAT 3,15 zł netto

szt

RouterBoard RB911G-5HPnD

RouterBoard RB911G-5HPnD

MikroTik RouterBoard RB911G jest małym routerem klienckim ze zintegrowaną kartą bezprzewodową o wysokiej mocy.

Producent: MikroTik

198,93 zł z VAT 161,73 zł netto

szt

RouterBoard SXT Lite5 (RBSXT5nDr2) + bracket SXT

RouterBoard SXT Lite5 (RBSXT5nDr2) + bracket SXT

RouterBoard SXT Lite5 jest kompletnym urządzeniem typu CPE pracującym w standardzie 802.11n 2x2 MIMO DEMO

Producent: MikroTik

219,03 zł z VAT 178,07 zł netto

szt

Modem MiniPCI Express LTE Huawei ME909s-120

BESTSELLER

Modem MiniPCI Express LTE Huawei ME909s-120

Modem LTE mPCI-e, działa z Mikrotik

Producent: Huawei

353,35 zł z VAT 287,28 zł netto

szt

RouterBoard LHG LTE kit (RBLHGR&R11e-LTE)

NOWOŚĆ!

RouterBoard LHG LTE kit (RBLHGR&R11e-LTE)

LHG obsługujące pasma 2G, 3G, 4G, LTE. Posiada zintegrowaną antenę o zysku energetycznym 17 dBi.

Producent: MikroTik

570,70 zł z VAT 463,98 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 10m

18,70 zł z VAT 15,20 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 3m

25,47 zł z VAT 20,71 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator