WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m

Producent: Opto

8,63 zł z VAT 7,02 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 1m

20,02 zł z VAT 16,28 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

3,96 zł z VAT 3,22 zł netto

szt

Fast Connector Opto SC/APC v.2

Fast Connector Opto SC/APC v.2

Fast connector do zakańczania światłowodów jednomodowych bez spawania.

6,03 zł z VAT 13,35 zł 4,90 zł netto

szt

Modem MiniPCI Express LTE Huawei ME909s-120

362,19 zł z VAT 294,46 zł netto

Dostępność: End of Life

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 30m G657B3 EasyBend

52,37 zł z VAT 42,58 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 10m G657B3 Ghost (przeźroczysty)

NOWOŚĆ!

27,90 zł z VAT 22,68 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator