WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m

Producent: Opto

8,44 zł z VAT 6,86 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

8,44 zł z VAT 6,86 zł netto

szt

MikroTik RB2011UAS-IN, RB2011UiAS-IN

MikroTik RB2011UAS-IN, RB2011UiAS-IN

1x SFP, 1x USB, 5x LAN, 5x GigE, PoE out na 10 porcie, 600MHz CPU, 128MB RAM, RouterOS L5, wyświetlacz LCD, metalowa obudowa typu desktop. Idealne rozwiązanie dla FTTH (Fiber To The Home) DEMO

Producent: MikroTik

427,86 zł z VAT 347,85 zł netto

szt

MikroTik hEX S (RB760iGS)

MikroTik hEX S (RB760iGS)

5x gigabitowych portów ethernet, SFP, PoE Out, 256MB RAM, USB. W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

249,38 zł z VAT 202,75 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 20m G657A2

38,38 zł z VAT 31,20 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 7m

40,61 zł z VAT 33,02 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator