WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option S-31DLC20D, 1.25Gbps, SM LC, 20km, TX1310, DDM (-40°C do 85°C) Industrial

Producent: Option

79,27 zł z VAT 64,45 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Option S-31DLC20D, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM (-40°C do 85°C) Industrial - wkładka SFP przeznaczona do pracy w warunkach przemysłowych o szerokim zakresie temperatury pracy.

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.

Typ modułu
SFP
Porty
2x 1,25Gbps LC SM
Długość fali TX
1310nm
Długość fali RX
1310nm
Budżet mocy/zasięg portu
16dB / 20km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
Tak
Okablowanie portu
8.3/125,
8.7/125,
9/125,
10/125 µm
Zakres temperatury pracy
-40°C do 85°C

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 30m

140,61 zł z VAT 114,32 zł netto

szt

MikroTik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)

MikroTik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)

2.4/5GHz access point z potrójną polaryzację (MIMO 3x3), 802.11ac/a/n/b/g, 5x gigabitowych portów Ethernet, PoE-out, SFP, USB 2.0 (dysk zewn. lub modem 3G/4G)

Producent: MikroTik

649,50 zł z VAT 528,05 zł netto

szt

Gumowa osłona wtyku RJ-45, niebieska

0,21 zł z VAT 0,17 zł netto

szt

Ubiquiti (ETH-SP-G2) Ethernet Surge Protector

59,96 zł z VAT 48,75 zł netto

szt

Jirous JH-LHG osłona antyzakłóceniowa dla LHG (2 szt.)

Jirous JH-LHG osłona antyzakłóceniowa dla LHG (2 szt.)

Zestaw 2 szt. osłon antyzakłóceniowych dla urządzeń z serii LHG.

Producent: Jirous

385,85 zł z VAT 313,70 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km.

Producent: MikroTik

101,09 zł z VAT 82,19 zł netto

szt

MikroTik XQ+DA0003 QSFP28 100G direct attach cable 3m

MikroTik XQ+DA0003 QSFP28 100G direct attach cable 3m

Może pracować z przepustowością 100 Gb/s

Producent: MikroTik

252,74 zł z VAT 205,48 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator