WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Organizer kabli poziomy 1U, grzebieniowy

Producent: brak danych

27,42 zł z VAT 22,29 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Organizator poziomy 1U, przeznaczony do organizowania okablowania w szafach rack. Grzebieniowy kształt ułatwia wyprowadzanie kabli.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti (US-48-750W) UniFi Switch 48, 750W

4 842,42 zł z VAT 3 936,93 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 0,5m

17,36 zł z VAT 14,11 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m G657A2

7,08 zł z VAT 5,76 zł netto

szt

Maskownica/zaślepka 19" 3U czarna

18,45 zł z VAT 15,00 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC Duplex, wysuwana, szara

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC Duplex, wysuwana, szara

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC Duplex, szara, wysuwana

Producent: StalFlex

132,90 zł z VAT 108,05 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Uchwyt kablowy 80x80

5,41 zł z VAT 4,40 zł netto

szt

Panel dystrybucji napięć 3U, czarny

Panel dystrybucji napięć 3U, czarny

Możliwość zamontowania do 22 modułów typu S o szerokości 17,5 cm

Producent: StalFlex

84,75 zł z VAT 68,90 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator