WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Organizer kabli poziomy 1U, grzebieniowy

22,88 zł z VAT 18,60 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Organizer kabli poziomy o wysokości 1U, jest przeznaczony do organizowania wiązek okablowania w szafach rack. Grzebieniowy kształt ułatwia wyprowadzanie kabli.
 
Najważniejsze cechy:
  • wysokość 1U
  • kolor: czarny
  • materiał: stal i plastik ABS
  • mocowanie doczołowe
  • pasuje do wszystkich szaf w standardzie 19"
  • szerokość całkowita: 482mm
  • szerokość "grzebieni": 440mm
  • głębokość całkowita: 62mm
  • ilość "grzebieni": 24
  • wysokość całkowita: 45mm

Produkty Pokrewne/Powiązane

Organizer kabli poziomy 1U, grzebieniowy

Organizer kabli poziomy 1U, grzebieniowy, plastik ABS

Do organizowania wiązek okablowania w szafach RACK 19"

20,60 zł z VAT 16,75 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Listwa zasilająca 19", 8 gniazd UPS (C13), wtyk C20, 2m z wyłącznikiem

Listwa zasilająca 19", 8 gniazd UPS (C13), wtyk C20, 2m z wyłącznikiem

Listwa zasilająca z 8x gniazdami typu IEC-C13 (UPS) z zabezp. przeciwprzepięciowym

Producent: Lanberg

116,85 zł z VAT 95,00 zł netto

szt

Huawei ONT HG8010H (GPON/EPON) SC/APC

Huawei ONT HG8010H (GPON/EPON) SC/APC

1x port Gigabit Ethernet, 1x złącze SC/APC

Producent: Huawei

74,21 zł z VAT 60,33 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Adapter PoE 8p Gigabit ADAG-8P-D

236,65 zł z VAT 192,40 zł netto

szt

MikroTik Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit)

MikroTik Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit)

Bezprzewodowy link pracujący w paśmie 60 GHz o przepustowości do 2 Gb/s i maksymalnym zasięgu transmisji 1500 metrów.

Producent: MikroTik

1 136,52 zł z VAT 924,00 zł netto

szt

Wentylator Arctic F12 (120x120x25)

31,49 zł z VAT 25,60 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Panel szczotkowy 19" 1U

18,94 zł z VAT 15,40 zł netto

szt

Szyna DIN montowana w uchwycie RACK, szara

130,20 zł z VAT 105,85 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator