WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 2m G657A2

Producent: Opto

23,41 zł z VAT 19,03 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 2m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m

24,11 zł z VAT 19,60 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 2m

20,96 zł z VAT 17,04 zł netto

szt

Rozgałęźnik zasilania 3 gniazdowy

8,49 zł z VAT 6,90 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 2m

23,05 zł z VAT 18,74 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-02D

11,37 zł z VAT 9,24 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 2m G657B3 EasyBend

12,18 zł z VAT 9,90 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 10m

34,02 zł z VAT 27,66 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator