WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

Producent: Opto

8,41 zł z VAT 6,84 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti NanoStation M5 + uchwyt

Ubiquiti NanoStation M5 + uchwyt

Urządzenie standardu 2x2 MIMO DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

357,84 zł z VAT 290,93 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

95,35 zł z VAT 77,52 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 3m

9,35 zł z VAT 7,60 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 3m

9,15 zł z VAT 7,44 zł netto

szt

RouterBoard hEX PoE (RB960PGS)

RouterBoard hEX PoE (RB960PGS)

5x GE, SFP, USB, 128 MB pamięci RAM
W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

282,78 zł z VAT 229,90 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-ST/UPC, SM, duplex, 0,5m

22,35 zł z VAT 18,17 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 5m

26,92 zł z VAT 21,89 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator