WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

Producent: Opto

8,39 zł z VAT 6,82 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Maszt TV L

21,65 zł z VAT 17,60 zł netto

szt

Mercusys MR50G

Mercusys MR50G

Dwupasmowy, bezprzewodowy router gigabitowy AC1900

Producent: Mercusys

158,30 zł z VAT 128,70 zł netto

szt

TP-Link TL-SG2210MP

TP-Link TL-SG2210MP

Przełącznik Smart, 8x gigabitowych portów PoE+, 2 sloty SFP, budżet mocy PoE+ 150 W

Producent: TP-Link

798,27 zł z VAT 649,00 zł netto

szt

MikroTik zasilacz 48V 2A 96W (48V2A96W)

MikroTik zasilacz 48V 2A 96W (48V2A96W)

Zasilacz AC/DC 48V 2A 96W z wtyczką DC 2,1 / 5,5 mm

Producent: MikroTik

170,60 zł z VAT 138,70 zł netto

szt

Mufa światłowodowa pozioma naprawcza GFP-2F-S, do kabli DAC

28,60 zł z VAT 23,25 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 3m G657A2

27,68 zł z VAT 22,50 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 2m

32,84 zł z VAT 26,70 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator