WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

Producent: Opto

8,44 zł z VAT 6,86 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 0.5m

8,24 zł z VAT 6,70 zł netto

szt

ZTE F601 GPON ONU 1GE+1GPON

78,36 zł z VAT 63,71 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC212CS

Option Gigabit Media Konwerter MC212CS

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm

Producent: Option

155,83 zł z VAT 126,69 zł netto

szt

Półka do szafy 19", z otworami, 270 mm, 1U, szara

49,20 zł z VAT 40,00 zł netto

szt

MikroTik zasilacz 24V 4A do CCR1016 i CCR1036 (24V4APOW)

107,78 zł z VAT 87,63 zł netto

Dostępność: End of Life

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 1m

18,76 zł z VAT 15,25 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 5m

10,93 zł z VAT 8,89 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator