WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 45m G657B3 EasyBend

Producent: Opto

82,83 zł z VAT 67,34 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G657B3 45m.

Patchcord EasyBend wykonany na włóknie G.657B3 o promieniu gięcia 5mm. Charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na zaginanie. Jest dedykowany do połączeń od puszki abonenckiej do ONU. Może być prowadzony w miejscach wymagających zredukowanego promienia gięcia takich jak:
  • listwy przypodłogowe,
  • wąskie koryta kablowe,
  • mufy,
  • przełącznice,
  • załamania tras kablowych.
Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzestrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Zastosowanie gotowego patchcorda znacząco skraca czas instalacji, nie wymaga spawania w domu klienta.

Produkty Pokrewne/Powiązane

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 7m G657B3 EasyBend

23,52 zł z VAT 19,12 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 5m G657B3 EasyBend

19,07 zł z VAT 15,50 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 50m G657B3 EasyBend

90,39 zł z VAT 73,49 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 40m G657B3 EasyBend

75,25 zł z VAT 61,18 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 3m G657B3 EasyBend

15,02 zł z VAT 12,21 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 35m G657B3 EasyBend

67,69 zł z VAT 55,03 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 30m G657B3 EasyBend

60,11 zł z VAT 48,87 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 2m G657B3 EasyBend

12,58 zł z VAT 10,23 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 25m G657B3 EasyBend

52,53 zł z VAT 42,71 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 20m G657B3 EasyBend

44,67 zł z VAT 36,32 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m G657B3 EasyBend

10,90 zł z VAT 8,86 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 15m G657B3 EasyBend

36,83 zł z VAT 29,94 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 10m G657B3 EasyBend

27,93 zł z VAT 22,71 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 0.5m G657B3 EasyBend

10,28 zł z VAT 8,36 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,96 zł z VAT 0,78 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-A

4,18 zł z VAT 3,40 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 1m G657A2

8,66 zł z VAT 7,04 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 3m G657A2

11,38 zł z VAT 9,25 zł netto

szt

ZTE F643 GPON ONU 1GE+1GPON

100,86 zł z VAT 82,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 5m

39,48 zł z VAT 32,10 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 10m

39,48 zł z VAT 32,10 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator