WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 0.5m G657B3 EasyBend

Producent: Opto

9,72 zł z VAT 7,90 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G657B3 0,5m.

Patchcord EasyBend wykonany na włóknie G.657B3 o promieniu gięcia 5mm. Charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na zaginanie. Jest dedykowany do połączeń od puszki abonenckiej do ONU. Może być prowadzony w miejscach wymagających zredukowanego promienia gięcia takich jak:
  • listwy przypodłogowe,
  • wąskie koryta kablowe,
  • mufy,
  • przełącznice,
  • załamania tras kablowych.
Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzestrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Zastosowanie gotowego patchcorda znacząco skraca czas instalacji, nie wymaga spawania w domu klienta.

Produkty Pokrewne/Powiązane

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 10m G657B3 EasyBend

25,61 zł z VAT 20,82 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 15m G657B3 EasyBend

33,78 zł z VAT 27,46 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m G657B3 EasyBend

9,99 zł z VAT 8,12 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 20m G657B3 EasyBend

40,98 zł z VAT 33,32 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 25m G657B3 EasyBend

48,19 zł z VAT 39,18 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 2m G657B3 EasyBend

11,19 zł z VAT 9,10 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 30m G657B3 EasyBend

55,17 zł z VAT 44,85 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 35m G657B3 EasyBend

62,10 zł z VAT 50,49 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 3m G657B3 EasyBend

13,78 zł z VAT 11,20 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 40m G657B3 EasyBend

69,04 zł z VAT 56,13 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 45m G657B3 EasyBend

75,99 zł z VAT 61,78 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 50m G657B3 EasyBend

82,93 zł z VAT 67,42 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 5m G657B3 EasyBend

17,47 zł z VAT 14,20 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 7m G657B3 EasyBend

21,55 zł z VAT 17,52 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 3m G657A2

22,76 zł z VAT 18,50 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P037 (6/12)

8,00 zł z VAT 6,50 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-OLT) UFiber, 8-port GPON OLT

Ubiquiti (UF-OLT) UFiber, 8-port GPON OLT

8x GPON OLT SFP, 2x 1G/10G SFP+
DEMO

Producent: Ubiquiti

6 851,78 zł z VAT 5 570,55 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 3m G657A2

10,12 zł z VAT 8,23 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m

7,36 zł z VAT 5,98 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 50m G657A2

64,94 zł z VAT 52,80 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m G657A2

20,16 zł z VAT 16,39 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator