WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 50m G657B3 EasyBend

Producent: Opto

76,65 zł z VAT 62,32 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G657B3 50m.

Patchcord EasyBend wykonany na włóknie G.657B3 o promieniu gięcia 5mm. Charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na zaginanie. Jest dedykowany do połączeń od puszki abonenckiej do ONU. Może być prowadzony w miejscach wymagających zredukowanego promienia gięcia takich jak:
  • listwy przypodłogowe,
  • wąskie koryta kablowe,
  • mufy,
  • przełącznice,
  • załamania tras kablowych.
Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzestrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Zastosowanie gotowego patchcorda znacząco skraca czas instalacji, nie wymaga spawania w domu klienta.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt odciągowy Telcom FTTH FTTX FISH

4,92 zł z VAT 4,00 zł netto

szt

Mufa światłowodowa EMMA 2 IN, 16 OUT

57,58 zł z VAT 46,81 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 50m G657A2

62,73 zł z VAT 51,00 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 70m G657A2

78,97 zł z VAT 64,20 zł netto

szt

Spawarka światłowodowa Signal Fire AI-8

Spawarka światłowodowa Signal Fire AI-8

Spawarka światłowodowa Signal Fire AI-8 bazuje na wydajnym czterordzeniowym procesorze przemysłowym, co czyni ją najszybciej działającym urządzeniem na rynku (średni czas spawania to 6 sekund).

Producent: Signal Fire

5 029,97 zł z VAT 4 089,41 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 120m G657A2

119,56 zł z VAT 97,20 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 0.5m G657A2

18,27 zł z VAT 14,85 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator