WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 50m G657B3 EasyBend

Producent: Opto

77,88 zł z VAT 63,32 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G657B3 50m.

Patchcord EasyBend wykonany na włóknie G.657B3 o promieniu gięcia 5mm. Charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na zaginanie. Jest dedykowany do połączeń od puszki abonenckiej do ONU. Może być prowadzony w miejscach wymagających zredukowanego promienia gięcia takich jak:
  • listwy przypodłogowe,
  • wąskie koryta kablowe,
  • mufy,
  • przełącznice,
  • załamania tras kablowych.
Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzestrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Zastosowanie gotowego patchcorda znacząco skraca czas instalacji, nie wymaga spawania w domu klienta.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Organizer kabli poziomy 1U, metalowy

18,01 zł z VAT 14,64 zł netto

szt

Patchcord STP kat.5e 0.5m (szary)

Patchcord STP kat.5e 0.5m (szary)

Patchcord ekranowany

2,26 zł z VAT 1,84 zł netto

szt

MikroTik Metal 52 ac (RBMetalG-52SHPacn)

MikroTik Metal 52 ac (RBMetalG-52SHPacn)

2.4/5GHz (punkt dostępowy, połączenia punkt-punk, urządzenie klienckie), standard AC, zintegrowane anteny dookólne o zysku 6dBi / 8dBi (2,4 GHz / 5 GHz), złącze N męskie

Producent: MikroTik

432,36 zł z VAT 351,51 zł netto

szt

Patchcord STP kat.5e 30m (szary)

Patchcord STP kat.5e 30m (szary)

Patchcord ekranowany

28,31 zł z VAT 23,02 zł netto

szt

Przyłącze H155 SMA(M) - SMA(Ż), 2m

25,83 zł z VAT 21,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 10m

38,25 zł z VAT 31,10 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 10m

56,83 zł z VAT 46,20 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator