WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 15m G657B3 EasyBend

Producent: Opto

33,27 zł z VAT 27,05 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G657B3 15m.

Patchcord EasyBend wykonany na włóknie G.657B3 o promieniu gięcia 5mm. Charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na zaginanie. Jest dedykowany do połączeń od puszki abonenckiej do ONU. Może być prowadzony w miejscach wymagających zredukowanego promienia gięcia takich jak:
  • listwy przypodłogowe,
  • wąskie koryta kablowe,
  • mufy,
  • przełącznice,
  • załamania tras kablowych.
Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzestrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Zastosowanie gotowego patchcorda znacząco skraca czas instalacji, nie wymaga spawania w domu klienta.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Organizer kabli poziomy 1U, grzebieniowy

25,36 zł z VAT 20,62 zł netto

szt

Patch panel UTP 19" kat.5e, 24 porty z listwą

Patch panel UTP 19" kat.5e, 24 porty z listwą

24-portowy nieekranowany patch panel kategorii 5e o wysokości 1U

Producent: brak danych

116,85 zł z VAT 95,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 45m G657B3 EasyBend

74,89 zł z VAT 60,89 zł netto

szt

Półka do szafy 19", z otworami, 400 mm, 1U, czarna

64,00 zł z VAT 52,03 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 2m G657A2

18,30 zł z VAT 14,88 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 3m G657A2

9,99 zł z VAT 8,12 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator