WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 10m G657B3 EasyBend

Producent: Opto

24,48 zł z VAT 19,90 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G657B3 10m.

Patchcord EasyBend wykonany na włóknie G.657B3 o promieniu gięcia 5mm. Charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na zaginanie. Jest dedykowany do połączeń od puszki abonenckiej do ONU. Może być prowadzony w miejscach wymagających zredukowanego promienia gięcia takich jak:
  • listwy przypodłogowe,
  • wąskie koryta kablowe,
  • mufy,
  • przełącznice,
  • załamania tras kablowych.
Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzestrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Zastosowanie gotowego patchcorda znacząco skraca czas instalacji, nie wymaga spawania w domu klienta.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 5m G657A2

12,62 zł z VAT 10,26 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 10m G657A2

15,99 zł z VAT 13,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 20m G657B3 EasyBend

37,99 zł z VAT 30,89 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 25m G657B3 EasyBend

44,67 zł z VAT 36,32 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 30m G657B3 EasyBend

51,11 zł z VAT 41,55 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM4, duplex, 30m

145,28 zł z VAT 118,11 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 2m G657A2

19,94 zł z VAT 16,21 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator