WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 10m G657B3 EasyBend

Producent: Opto

29,16 zł z VAT 23,71 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G657B3 10m.

Patchcord EasyBend wykonany na włóknie G.657B3 o promieniu gięcia 5mm. Charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na zaginanie. Jest dedykowany do połączeń od puszki abonenckiej do ONU. Może być prowadzony w miejscach wymagających zredukowanego promienia gięcia takich jak:
  • listwy przypodłogowe,
  • wąskie koryta kablowe,
  • mufy,
  • przełącznice,
  • załamania tras kablowych.
Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzestrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Zastosowanie gotowego patchcorda znacząco skraca czas instalacji, nie wymaga spawania w domu klienta.

Produkty Pokrewne/Powiązane

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 7m G657B3 EasyBend

24,58 zł z VAT 19,98 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 5m G657B3 EasyBend

19,90 zł z VAT 16,18 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 50m G657B3 EasyBend

94,45 zł z VAT 76,79 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 45m G657B3 EasyBend

86,54 zł z VAT 70,36 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 40m G657B3 EasyBend

78,65 zł z VAT 63,94 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 3m G657B3 EasyBend

15,71 zł z VAT 12,77 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 35m G657B3 EasyBend

70,74 zł z VAT 57,51 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 30m G657B3 EasyBend

62,80 zł z VAT 51,06 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 2m G657B3 EasyBend

13,15 zł z VAT 10,69 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 25m G657B3 EasyBend

54,89 zł z VAT 44,63 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 20m G657B3 EasyBend

46,69 zł z VAT 37,96 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m G657B3 EasyBend

11,37 zł z VAT 9,24 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 15m G657B3 EasyBend

38,46 zł z VAT 31,27 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 0.5m G657B3 EasyBend

10,75 zł z VAT 8,74 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik hEX PoE (RB960PGS)

MikroTik hEX PoE (RB960PGS)

5x GE, SFP, USB, 128 MB pamięci RAM
W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

408,30 zł z VAT 331,95 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Tenda S108

Tenda S108

Niezarządzalny 8-portowy switch Fast Ethernet

Producent: Tenda

42,80 zł z VAT 34,80 zł netto

szt

Wtyk RJ45 ekranowany z pozłacanymi pinami (drut) kat.6a, beznarzędziowy

Wtyk RJ45 ekranowany z pozłacanymi pinami (drut) kat.6a, beznarzędziowy

Samozaciskowe złącze przeznaczone do szybkiego zarabiania na skrętce typu drut i linka.

Producent: brak danych

14,39 zł z VAT 11,70 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 15dB, 10km, TX1310, DDM

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 15dB, 10km, TX1310, DDM

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 10km, Dual Fiber, DDM

Producent: Option

48,34 zł z VAT 39,30 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto MPO-LC OM3 12F, 3m

289,05 zł z VAT 235,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

10,80 zł z VAT 8,78 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator