WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 10m G657B3 EasyBend

Producent: Opto

26,24 zł z VAT 21,33 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G657B3 10m.

Patchcord EasyBend wykonany na włóknie G.657B3 o promieniu gięcia 5mm. Charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na zaginanie. Jest dedykowany do połączeń od puszki abonenckiej do ONU. Może być prowadzony w miejscach wymagających zredukowanego promienia gięcia takich jak:
  • listwy przypodłogowe,
  • wąskie koryta kablowe,
  • mufy,
  • przełącznice,
  • załamania tras kablowych.
Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzestrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Zastosowanie gotowego patchcorda znacząco skraca czas instalacji, nie wymaga spawania w domu klienta.

Produkty Pokrewne/Powiązane

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 0.5m G657B3 EasyBend

9,95 zł z VAT 8,09 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 15m G657B3 EasyBend

34,60 zł z VAT 28,13 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m G657B3 EasyBend

10,23 zł z VAT 8,32 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 20m G657B3 EasyBend

41,98 zł z VAT 34,13 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 25m G657B3 EasyBend

49,38 zł z VAT 40,15 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 2m G657B3 EasyBend

11,48 zł z VAT 9,33 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 30m G657B3 EasyBend

56,49 zł z VAT 45,93 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 35m G657B3 EasyBend

63,60 zł z VAT 51,71 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 3m G657B3 EasyBend

14,12 zł z VAT 11,48 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 40m G657B3 EasyBend

70,70 zł z VAT 57,48 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 45m G657B3 EasyBend

77,85 zł z VAT 63,29 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 50m G657B3 EasyBend

84,96 zł z VAT 69,07 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 5m G657B3 EasyBend

17,90 zł z VAT 14,55 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 7m G657B3 EasyBend

22,09 zł z VAT 17,96 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 5m G657A2

11,98 zł z VAT 9,74 zł netto

szt

Wtyk RJ45 ekranowany z pozłacanymi pinami (drut) kat.6a, beznarzędziowy

Wtyk RJ45 ekranowany z pozłacanymi pinami (drut) kat.6a, beznarzędziowy

Samozaciskowe złącze przeznaczone do szybkiego zarabiania na skrętce typu drut i linka.

14,80 zł z VAT 12,03 zł netto

szt

Patchcord STP kat.6 3m (szary)

Patchcord STP kat.6 3m (szary)

Patchcord ekranowany

7,04 zł z VAT 5,72 zł netto

szt

TP-Link TL-WN722N

TP-Link TL-WN722N

Karta radiowa USB w standardzie 802.11b/g/n ze złączem RP-SMA/ż, zewnętrzną anteną 4 dBi, 1T1R MIMO

Producent: TP-Link

41,82 zł z VAT 34,00 zł netto

szt

Tenda S108

Tenda S108

Niezarządzalny 8-portowy switch Fast Ethernet

Producent: Tenda

32,00 zł z VAT 26,02 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 7m

11,97 zł z VAT 9,73 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 5m

24,90 zł z VAT 20,24 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator