WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 25m G657B3 EasyBend

Producent: Opto

46,20 zł z VAT 37,56 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G657B3 25m.

Patchcord EasyBend wykonany na włóknie G.657B3 o promieniu gięcia 5mm. Charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na zaginanie. Jest dedykowany do połączeń od puszki abonenckiej do ONU. Może być prowadzony w miejscach wymagających zredukowanego promienia gięcia takich jak:
  • listwy przypodłogowe,
  • wąskie koryta kablowe,
  • mufy,
  • przełącznice,
  • załamania tras kablowych.
Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzestrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Zastosowanie gotowego patchcorda znacząco skraca czas instalacji, nie wymaga spawania w domu klienta.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt antenowy 38/700 (2 otwory)

36,80 zł z VAT 29,92 zł netto

szt

MikroTik RB260GS (CSS106-5G-1S)

MikroTik RB260GS (CSS106-5G-1S)

5x gigabitowych portów, 1x gigabitowy port SFP.

Producent: MikroTik

159,25 zł z VAT 129,47 zł netto

szt

Maszt sat balkonowy boczny 60 lewy

38,70 zł z VAT 31,46 zł netto

szt

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m SXKD-5E-UTP-PVC

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m SXKD-5E-UTP-PVC

Wysokiej jakości kabel nieekranowany CAT5E z płaszczem PVC klasa reakcji na ogień Eca box 305m.

Producent: Solarix

427,98 zł z VAT 347,95 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 20m

93,78 zł z VAT 76,24 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 1m

22,87 zł z VAT 18,59 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator