WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 35m G657B3 EasyBend

Producent: Opto

62,10 zł z VAT 50,49 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G657B3 35m.

Patchcord EasyBend wykonany na włóknie G.657B3 o promieniu gięcia 5mm. Charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na zaginanie. Jest dedykowany do połączeń od puszki abonenckiej do ONU. Może być prowadzony w miejscach wymagających zredukowanego promienia gięcia takich jak:
  • listwy przypodłogowe,
  • wąskie koryta kablowe,
  • mufy,
  • przełącznice,
  • załamania tras kablowych.
Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzestrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Zastosowanie gotowego patchcorda znacząco skraca czas instalacji, nie wymaga spawania w domu klienta.

Produkty Pokrewne/Powiązane

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 0.5m G657B3 EasyBend

9,72 zł z VAT 7,90 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 10m G657B3 EasyBend

25,61 zł z VAT 20,82 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 15m G657B3 EasyBend

33,78 zł z VAT 27,46 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m G657B3 EasyBend

9,99 zł z VAT 8,12 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 20m G657B3 EasyBend

40,98 zł z VAT 33,32 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 25m G657B3 EasyBend

48,19 zł z VAT 39,18 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 2m G657B3 EasyBend

11,19 zł z VAT 9,10 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 30m G657B3 EasyBend

55,17 zł z VAT 44,85 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 3m G657B3 EasyBend

13,78 zł z VAT 11,20 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 40m G657B3 EasyBend

69,04 zł z VAT 56,13 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 45m G657B3 EasyBend

75,99 zł z VAT 61,78 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 50m G657B3 EasyBend

82,93 zł z VAT 67,42 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 5m G657B3 EasyBend

17,47 zł z VAT 14,20 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 7m G657B3 EasyBend

21,55 zł z VAT 17,52 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Akumulator MWL 7,2-12 Long Life

Akumulator MWL 7,2-12 Long Life

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-7,2Ah o wym. 151 x 65 x 99 mm.
Terminal / złącze: Fast-on 250 (T2)

Producent: MW Power

91,70 zł z VAT 74,55 zł netto

szt

TP-Link TL-WR841N

BESTSELLER

TP-Link TL-WR841N

Router pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mb/s DEMO

Producent: TP-Link

72,00 zł z VAT 58,54 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

1x slot SFP i 1x port Ethernet z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)

Producent: Option

65,56 zł z VAT 53,30 zł netto

szt

Ubiquiti (PBE-M5-300) PowerBeam M5 22dBi 5GHz 300 MIMO

327,20 zł z VAT 266,02 zł netto

szt

Uchwyt antenowy 38/700 (2 otwory)

33,70 zł z VAT 27,40 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 5m G657A2

11,70 zł z VAT 9,51 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 20m

54,46 zł z VAT 44,28 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator