WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto FC/APC-FC/APC, SM, duplex, 5m

Producent: Opto

27,56 zł z VAT 22,41 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy FC/APC-FC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 5m.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 20m G657B3 EasyBend

37,90 zł z VAT 30,81 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 0,5m

20,76 zł z VAT 16,88 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator