WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto FC/APC-FC/APC, SM, duplex, 5m

Producent: Opto

40,22 zł z VAT 32,70 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord w wersji DUPLEX (dwuwłóknowy), jednomodowy, włókno w standardzie ITU-T G.652D.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

9,82 zł z VAT 7,98 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 3m

29,40 zł z VAT 23,90 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator