WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto FC/APC-FC/APC, SM, duplex, 5m

Producent: Opto

27,44 zł z VAT 22,31 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy FC/APC-FC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 5m.

Produkty Pokrewne/Powiązane

Patchcord Opto FC/APC-FC/APC, SM, duplex, 0.5m

24,11 zł z VAT 19,60 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-FC/APC, SM, duplex, 10m

36,24 zł z VAT 29,46 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-FC/APC, SM, duplex, 1m

22,00 zł z VAT 17,89 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-FC/APC, SM, duplex, 2m

26,00 zł z VAT 21,14 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-FC/APC, SM, duplex, 3m

25,65 zł z VAT 20,85 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m

26,00 zł z VAT 21,14 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 0.5m G657A2

7,60 zł z VAT 6,18 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator