WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto FC/APC-FC/APC, SM, duplex, 3m

Producent: Opto

29,26 zł z VAT 23,79 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy FC/APC-FC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 3m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Opaska zaciskowa biała 2.5mm x 10cm

Opaska zaciskowa biała 2.5mm x 10cm

Opakowanie 100 szt.

Producent: brak danych

2,46 zł z VAT 2,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Dławik PG-11, szary

1,97 zł z VAT 1,60 zł netto

szt

Sprężone powietrze 400ml

12,30 zł z VAT 10,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 3m

11,86 zł z VAT 9,64 zł netto

szt

Uchwyt do organizacji włókien w przełącznicy

1,75 zł z VAT 1,42 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 7m

27,40 zł z VAT 22,28 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 5m G657A2

31,09 zł z VAT 25,28 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator