WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto FC/APC-FC/APC, SM, duplex, 3m

Producent: Opto

26,04 zł z VAT 21,17 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy FC/APC-FC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 3m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter FC/APC, SM, SIMPLEX (square one-body)

2,85 zł z VAT 2,32 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-FC/APC, SM, duplex, 2m

24,87 zł z VAT 20,22 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 0.5m

8,49 zł z VAT 6,90 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 15m G657A2

34,32 zł z VAT 27,90 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator