WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto FC/APC-FC/APC, SM, duplex, 3m

Producent: Opto

25,87 zł z VAT 21,03 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy FC/APC-FC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 3m.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 2m

24,71 zł z VAT 20,09 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 30m

123,62 zł z VAT 100,50 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator