WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto FC/APC-FC/APC, SM, duplex, 3m

Producent: Opto

25,18 zł z VAT 20,47 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy FC/APC-FC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 3m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter FC/APC, SM, SIMPLEX (square one-body)

2,76 zł z VAT 2,24 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-FC/APC, SM, duplex, 2m

24,05 zł z VAT 19,55 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 1m

25,46 zł z VAT 20,70 zł netto

szt

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 5m

33,48 zł z VAT 27,22 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator