WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto FC/APC-FC/APC, SM, duplex, 3m

Producent: Opto

27,31 zł z VAT 22,20 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy FC/APC-FC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 3m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Sprężone powietrze 400ml

12,30 zł z VAT 10,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Wkręty M2,2 do adapterów światłowodowych (100szt.)

9,84 zł z VAT 8,00 zł netto

szt

Uchwyt do organizacji włókien w przełącznicy

1,75 zł z VAT 1,42 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Adapter FC/APC, SM, SIMPLEX (square one-body)

3,19 zł z VAT 2,59 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-FC/APC, SM, duplex, 2m

27,74 zł z VAT 22,55 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 160m G657A2

152,03 zł z VAT 123,60 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 0,5m G657A2

10,53 zł z VAT 8,56 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator