WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto FC/APC-FC/APC, SM, duplex, 3m

Producent: Opto

26,26 zł z VAT 21,35 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy FC/APC-FC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 3m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Lanberg CG-400FL-001, Sprężone powietrze 400ml

Sprężone powietrze 400ml

Pojemność 400ml

Producent: Lanberg

12,30 zł z VAT 10,00 zł netto

szt

Opaska zaciskowa biała 2.5mm x 10cm

2,46 zł z VAT 2,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Dławik PG-11, szary

1,97 zł z VAT 1,60 zł netto

szt

Adapter FC/APC, SM, SIMPLEX (square one-body)

3,05 zł z VAT 2,48 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 3m

10,64 zł z VAT 8,65 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 50m

156,22 zł z VAT 127,01 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 15m

21,71 zł z VAT 17,65 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator