WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 3m

Producent: Opto

9,56 zł z VAT 7,77 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 3m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (linka)

0,20 zł z VAT 0,16 zł netto

szt

Netis WF2780

Netis WF2780

Bezprzewodowy, dwupasmowy router gigabitowy AC1200. Praca w pasmach 2,4 i 5 GHz, 5x gigabitowych portów.

Producent: Netis

147,60 zł z VAT 120,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

8,36 zł z VAT 6,80 zł netto

szt

Hak słupowy M12 230mm

9,72 zł z VAT 7,90 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 10m

17,45 zł z VAT 14,19 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 7m

11,66 zł z VAT 9,48 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator