WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 3m

Producent: Opto

9,91 zł z VAT 8,06 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 3m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-SG108

TP-Link TL-SG108

Niezarządzalny 8-portowy switch Gigabit Ethernet w stalowej obudowie

Producent: TP-Link

106,15 zł z VAT 86,30 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

8,68 zł z VAT 7,06 zł netto

szt

Mufa światłowodowa SX-FOSC-D-48

104,55 zł z VAT 85,00 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy Telcom FTTH FTTX FISH-U

Uchwyt odciągowy Telcom FTTH FTTX FISH-U

Uchwyt odciągowy z otwieranym mocowaniem, np. do oczkowych wsporników słupowych.

Producent: Telcom

5,29 zł z VAT 4,30 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 5m

10,75 zł z VAT 8,74 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 5m

34,64 zł z VAT 28,16 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator