WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-ST/UPC, SM, duplex, 2m

Producent: Opto

27,40 zł z VAT 22,28 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-ST/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 10m

19,16 zł z VAT 15,58 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 5m

23,09 zł z VAT 18,77 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator