WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-ST/UPC, SM, duplex, 2m

Producent: Opto

26,60 zł z VAT 21,63 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-ST/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m

18,65 zł z VAT 15,16 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 100m G657A2

103,32 zł z VAT 84,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator