WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-ST/UPC, SM, duplex, 2m

Producent: Opto

26,86 zł z VAT 21,84 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-ST/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 50m

72,30 zł z VAT 58,78 zł netto

szt

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 1m

25,37 zł z VAT 20,63 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator