WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 3m G657A2

Producent: Opto

13,31 zł z VAT 10,82 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 3m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pigtail LC/UPC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

3,80 zł z VAT 3,09 zł netto

szt

Przewód UTP Maxcable, kat.5e, 305m, CCA zewnętrzny odporny na UV

182,04 zł z VAT 148,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 0,5m G657A2

20,57 zł z VAT 16,72 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy I-37.PAT

Uchwyt odciągowy I-37.PAT

Przeznaczony jest do kabli napowietrznych okrągłych o średnicy 3-7mm.

Producent: Telcoline

9,09 zł z VAT 7,39 zł netto

szt

Szafa wisząca 19" 4U, 450mm, drzwi szklane, czarna

Szafa wisząca 19" 4U, 450mm, drzwi szklane, czarna

Szafa wisząca 4U 19", 230x520x450 mm (wys,szer,gł), drzwi szklane

Producent: StalFlex

231,79 zł z VAT 188,45 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 15m G657B3 EasyBend

36,83 zł z VAT 29,94 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

8,02 zł z VAT 6,52 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator