WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 40m

Producent: Opto

115,80 zł z VAT 94,15 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Jednomodowy prefabrykowany patchcord o średnicy 5mm do użytku zewnętrznego i/lub w miejscach gdzie może być narażony na uszkodzenia. Zbudowany w oparciu o włókno G657A2, od wewnątrz wzmacniany włóknem aramidowym, od zewnątrz zbrojony oplotem stalowym w grubej powłoce LSZH - niepalnej, nierozprzestrzeniającej płomienia.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 45m G657B3 EasyBend

86,54 zł z VAT 70,36 zł netto

szt

Patchcord Opto MPO-MPO OM3 12F Typ B, 5m

436,55 zł z VAT 354,92 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator