WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 50m

Producent: Opto

206,22 zł z VAT 167,66 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Jednomodowy prefabrykowany patchcord o średnicy 5mm do użytku zewnętrznego i/lub w miejscach gdzie może być narażony na uszkodzenia. Zbudowany w oparciu o włókno G657A2, od wewnątrz wzmacniany włóknem aramidowym, od zewnątrz zbrojony oplotem stalowym w grubej powłoce LSZH - niepalnej, nierozprzestrzeniającej płomienia.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti (PBE-M5-400-ISO) PowerBeam M5 25dBi 5GHz 400 ISO

427,95 zł z VAT 347,93 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik SXTsq Lite5 (RBSXTsq5nD)

MikroTik SXTsq Lite5 (RBSXTsq5nD)

Urządzenie klienckie punkt-wielopunkt lub punkt-punkt, 16dBi, 5GHz, dual chain

Producent: MikroTik

168,85 zł z VAT 137,28 zł netto

szt

MikroTik wAP 60G AP (RBwAPG-60ad-A)

MikroTik wAP 60G AP (RBwAPG-60ad-A)

Punkt dostępowy, licencja L4, szerokość wiązki głównej 60°.

Producent: MikroTik

465,16 zł z VAT 378,18 zł netto

szt

MikroTik Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit)

MikroTik Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit)

Bezprzewodowy link pracujący w paśmie 60 GHz o przepustowości do 2 Gb/s i maksymalnym zasięgu transmisji 1500 metrów.

Producent: MikroTik

1 079,69 zł z VAT 877,80 zł netto

szt

MikroTik LHG 60G (RBLHGG-60ad)

MikroTik LHG 60G (RBLHGG-60ad)

Bezprzewodowy model z serii LHG, pracujący w paśmie 60 GHz, zgodny ze standardem IEEE 802.11ad wykorzystywany jako urządzenie klienckie lub w połączeniach punkt-punkt. Służy do połączeń na długich dystansach.

Producent: MikroTik

543,20 zł z VAT 441,63 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 5m

23,96 zł z VAT 19,48 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

23,09 zł z VAT 18,77 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator