WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 50m

Producent: Opto

206,22 zł z VAT 167,66 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Jednomodowy prefabrykowany patchcord o średnicy 5mm do użytku zewnętrznego i/lub w miejscach gdzie może być narażony na uszkodzenia. Zbudowany w oparciu o włókno G657A2, od wewnątrz wzmacniany włóknem aramidowym, od zewnątrz zbrojony oplotem stalowym w grubej powłoce LSZH - niepalnej, nierozprzestrzeniającej płomienia.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link MC220L

TP-Link MC220L

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SFP, pracuje ze światłowodem wielo lub jednomodowym. Port LAN bez autonegocjacji (tylko gigabit). Model MC220S posiada autonegocjację na porcie LAN.

Producent: TP-Link

76,31 zł z VAT 62,04 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy Telcom AC-05, L-275, 3-6mm

Uchwyt odciągowy Telcom AC-05, L-275, 3-6mm

Uchwyt odciągowy polecany do uniwersalnych kabli okrągłych o średnicy zewnętrznej ~3.0-6.0mm.

Producent: Telcom

13,31 zł z VAT 10,82 zł netto

szt

Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-1S+PC

Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-1S+PC

7x gigabitowych portów Ethernet, 1x Combo port (SFP lub Gigabit Ethernet), 1xSFP+, 9-rdzeniowy procesor (1.0GHz), 2GB pamięci RAM, panel LCD, slot SmartCard, RouterOS L6, USB, microSD, mocowanie do rack 1U, chłodzenie pasywne

Producent: MikroTik

1 783,12 zł z VAT 1 449,69 zł netto

szt

Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

5 slotów SFP, 1 slot Combo (Ethernet / SFP), procesor QCA8511 o taktowaniu 400 MHz, 128 MB pamięci RAM

Producent: MikroTik

211,90 zł z VAT 172,28 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

47,13 zł z VAT 38,32 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 5m

26,76 zł z VAT 21,76 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 5m

33,74 zł z VAT 27,43 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator