WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 50m

Producent: Opto

152,50 zł z VAT 123,98 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Jednomodowy prefabrykowany patchcord o średnicy 5mm do użytku zewnętrznego i/lub w miejscach gdzie może być narażony na uszkodzenia. Zbudowany w oparciu o włókno G657A2, od wewnątrz wzmacniany włóknem aramidowym, od zewnątrz zbrojony oplotem stalowym w grubej powłoce LSZH - niepalnej, nierozprzestrzeniającej płomienia.

Produkty Pokrewne/Powiązane

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 100m

295,82 zł z VAT 240,50 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 10m

55,90 zł z VAT 45,45 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 150m

441,16 zł z VAT 358,67 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 20m

74,55 zł z VAT 60,61 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 30m

123,46 zł z VAT 100,37 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 40m

129,27 zł z VAT 105,10 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 70m

208,79 zł z VAT 169,75 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m G657A2

16,26 zł z VAT 13,22 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

31,77 zł z VAT 25,83 zł netto

szt

Zasilacz modułowy PMT-48V150W1AA 48V/3.3A 158W

115,82 zł z VAT 94,16 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Adapter LC/APC, SM, SIMPLEX

3,14 zł z VAT 2,55 zł netto

szt

MikroTik SXTsq Lite5 (RBSXTsq5nD)

MikroTik SXTsq Lite5 (RBSXTsq5nD)

Urządzenie klienckie punkt-wielopunkt lub punkt-punkt, 16dBi, 5GHz, dual chain

Producent: MikroTik

172,75 zł z VAT 140,45 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 20m

26,64 zł z VAT 21,66 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 15m

21,71 zł z VAT 17,65 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator