WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 30m

Producent: Opto

126,47 zł z VAT 102,82 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Jednomodowy prefabrykowany patchcord o średnicy 5mm do użytku zewnętrznego i/lub w miejscach gdzie może być narażony na uszkodzenia. Zbudowany w oparciu o włókno G657A2, od wewnątrz wzmacniany włóknem aramidowym, od zewnątrz zbrojony oplotem stalowym w grubej powłoce LSZH - niepalnej, nierozprzestrzeniającej płomienia.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 3m

19,24 zł z VAT 15,64 zł netto

szt

Łącznik modularny keystone, kat. 6, 2x RJ-45, UTP

3,60 zł z VAT 2,93 zł netto

szt

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 3m

91,06 zł z VAT 74,03 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 30m

133,28 zł z VAT 108,36 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 0.5m

7,54 zł z VAT 6,13 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM4, duplex, 15m

83,12 zł z VAT 67,58 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator