WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 30m

Producent: Opto

123,46 zł z VAT 100,37 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Jednomodowy prefabrykowany patchcord o średnicy 5mm do użytku zewnętrznego i/lub w miejscach gdzie może być narażony na uszkodzenia. Zbudowany w oparciu o włókno G657A2, od wewnątrz wzmacniany włóknem aramidowym, od zewnątrz zbrojony oplotem stalowym w grubej powłoce LSZH - niepalnej, nierozprzestrzeniającej płomienia.

Produkty Pokrewne/Powiązane

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 100m

295,82 zł z VAT 240,50 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 10m

55,90 zł z VAT 45,45 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 150m

441,16 zł z VAT 358,67 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 20m

74,55 zł z VAT 60,61 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 40m

129,27 zł z VAT 105,10 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 50m

152,50 zł z VAT 123,98 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 70m

208,79 zł z VAT 169,75 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik PowerBox Pro (RB960PGS-PB)

MikroTik PowerBox Pro (RB960PGS-PB)

5 gigabitowych portów Ethernet, SFP, 128 MB pamięci RAM

Producent: MikroTik

417,77 zł z VAT 339,65 zł netto

szt

Wtyk DC 5,5/2,1 z szybkozłączem

2,64 zł z VAT 2,15 zł netto

szt

Option SFP+ Dual, 10Gbps, MM LC, 300m, TX850, DDM

51,92 zł z VAT 42,21 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy Telcom FTTH FTTX FISH-U

Uchwyt odciągowy Telcom FTTH FTTX FISH-U

Uchwyt odciągowy z otwieranym mocowaniem, np. do oczkowych wsporników słupowych.

Producent: Telcom

5,29 zł z VAT 4,30 zł netto

szt

Ubiquiti (AF-5G23-S45) airFiberX dish antenna, 5GHz 23dBi, Slant 45 deg

Ubiquiti (AF-5G23-S45) airFiberX dish antenna, 5GHz 23dBi, Slant 45 deg

Specjalna kierunkowa antena pracująca w częstotliwości 5GHz dla AirFiber-5X z zyskiem 23dBi i średnicą 378 mm.

Producent: Ubiquiti

430,25 zł z VAT 349,80 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

10,60 zł z VAT 8,62 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 5m G657A2

16,36 zł z VAT 13,30 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator