WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 30m

Producent: Opto

131,14 zł z VAT 106,62 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Jednomodowy prefabrykowany patchcord o średnicy 5mm do użytku zewnętrznego i/lub w miejscach gdzie może być narażony na uszkodzenia. Zbudowany w oparciu o włókno G657A2, od wewnątrz wzmacniany włóknem aramidowym, od zewnątrz zbrojony oplotem stalowym w grubej powłoce LSZH - niepalnej, nierozprzestrzeniającej płomienia.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Łącznik modularny, kat. 5e, 2x RJ-45, UTP

3,57 zł z VAT 2,90 zł netto

szt

Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard SXT-SAr2 i SXT SA5 ac

WYPRZEDAŻ

Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard SXT-SAr2 i SXT SA5 ac

Osłona obniża poziom szumów, przez co poprawia działanie zamontowanego urządzenia.

25,83 zł z VAT 76,26 zł 21,00 zł netto

szt

Ubiquiti (AF-5G23-S45) airFiberX dish antenna, 5GHz 23dBi, Slant 45 deg

Ubiquiti (AF-5G23-S45) airFiberX dish antenna, 5GHz 23dBi, Slant 45 deg

Specjalna kierunkowa antena pracująca w częstotliwości 5GHz dla AirFiber-5X z zyskiem 23dBi i średnicą 378 mm.

Producent: Ubiquiti Networks

417,45 zł z VAT 339,39 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

3,38 zł z VAT 2,75 zł netto

szt

Przetwornica podnosząca napięcie DC/DC UP300W 24/48V

154,98 zł z VAT 126,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 3m

26,04 zł z VAT 21,17 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 5m

34,34 zł z VAT 27,92 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator