WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 70m

Producent: Opto

PROMOCJA 207,87 zł z VAT 284,45 zł 169,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Jednomodowy prefabrykowany patchcord o średnicy 5mm do użytku zewnętrznego i/lub w miejscach gdzie może być narażony na uszkodzenia. Zbudowany w oparciu o włókno G657A2, od wewnątrz wzmacniany włóknem aramidowym, od zewnątrz zbrojony oplotem stalowym w grubej powłoce LSZH - niepalnej, nierozprzestrzeniającej płomienia.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz 48V 2A

70,02 zł z VAT 56,93 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

40,01 zł z VAT 32,53 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 3m (biały)

4,56 zł z VAT 3,71 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord UTP kat.5e 7m (biały)

6,00 zł z VAT 4,88 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+IN

NOWOŚĆ!

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+IN

Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

705,68 zł z VAT 573,72 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 10m

26,35 zł z VAT 21,42 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 15m

15,04 zł z VAT 12,23 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator