WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN

Producent: MikroTik

705,26 zł z VAT 573,38 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik CRS112-8P-4S-IN to zarządzalny switch warstwy Layer 2/3. Wyposażony został w 8 gigabitowych portów Ethernet oraz 4 sloty SFP. Każdy z portów działa niezależnie, w obrębie jednego switch chipa. Łączna przepustowość przełączania może wynosić nawet 9 Gb/s (przy pakiecie 64 bajtowym). Na wszystkich portach Ethernet urządzenie może podawać zasilanie PoE zgodne ze standardem 802.3af/at lub pasywnym PoE. Z tyłu obudowy znajdują się dwa wtyki DC - jeden opisany jako 48-57 V, a drugi 12-28 V. Jeżeli podłączymy zasilanie do portu 48-57 automatycznie na wyjściu będzie podawane PoE zgodne ze standardem 802.3af/at. W zestawie dołączony jest zasilacz 28 V 3.4 A, więc jeżeli potrzebujesz zasilania 802.3af/at potrzebujesz innego zasilacza! Maksymalny prąd na port wynosi 1 A w przypadku napięcia 18-28 V lub 450 mA w przypadku 48-57 V. Łączny limit na całe urządzenie wynosi: 2,8 A przy 24 V i 1,4 A przy 48-57 V.

Oferowany produkt posiada najważniejsze funkcje zarządzalnego switcha, takie jak VLAN 802.1Q, IGMP Snooping czy port mirroring. Oprócz tego ma pełną funkcjonalność systemu RouterOS Level 5, a więc z powodzeniem można zarządzać w warstwie Layer3, oczywiście biorąc poprawkę na sprzętowe ograniczenie urządzenia. Nowy CRS posiada obudowę typu desktop, ale w zestawie znajdują się specjalne uszy umożliwiające montaż w szafie Rack 19".

Najważniejsze cechy:
  • 8 gigabitowych portów Ethernet
  • 4 sloty SFP
  • zarządzanie Layer 2 / 3
  • wyjście PoE na 8 portach Ethernet
  • wyjście PoE 802.3af/at lub pasywne
  • RouterOS Level 5
CRS112-8P-4S-IN
 
Procesor
QCA8511
Architektura
MIPSBE
Ilość rdzeni
1
Taktowanie
400 MHz
Pamięć RAM
128 MB
Pamięć wbudowana
16 MB
Rodzaj pamięci wbudowanej
Flash
Interfejs sieciowy
8 gigabitowych portów Ethernet 10/100/1000 Mb/s
4 sloty SFP
Port serial
RJ45
Monitorowanie temperatury PCB
Tak
Wyjście PoE
Na każdym porcie Ethernet
PoE
802.3af/at lub Pasywne PoE
Napięcie wejściowe
18 - 57 V DC
Gniazda DC
2
Maksymalny pobór mocy
10 W
Funkcje switcha
16K host table
IEEE 802.1Q VLAN
Do 4000 VLANów jednocześnie
Port isolation
Port security
Broadcast storm control
Port mirroring ruchu ingress / egress
Rapid Spanning Tree
Access Control List
MikroTik neighbor discovery
SNMP
Wsparcie Jumbo frames 9204 bajtowych
IGMP Snooping
Static Link Aggregation
Wymiary
200 x 143 x 40 mm
System operacyjmy
RouterOS
Licencja
Level 5
Skład zestawu
Urządzenie
Uszy rack
Zasilacz 28 V / 3.4 A
Kabel zasilający
Śruby

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.5e 1m (zielony)

1,98 zł z VAT 1,61 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 550m, TX850, DDM

43,60 zł z VAT 35,45 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

46,21 zł z VAT 37,57 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 60m G657A2

70,85 zł z VAT 57,60 zł netto

szt

MikroTik LHG LTE6 kit (RBLHGR&R11e-LTE6)

NOWOŚĆ!

MikroTik LHG LTE6 kit (RBLHGR&R11e-LTE6)

LHG obsługujące pasma 2G, 3G, 4G, LTE kat.6 z funkcja agregacji pasm. Posiada zintegrowaną antenę o zysku energetycznym 17 dB

Producent: MikroTik

711,67 zł z VAT 578,59 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Planet FSD-803

Planet FSD-803

Niezarządzany 8-portowy switch Fast Ethernet

Producent: Planet

83,64 zł z VAT 68,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Tenda TEF1109P-8-63W

NOWOŚĆ!

Tenda TEF1109P-8-63W

Niezarządzalny 9-portowy switch Fast Ethernet z 8 portami PoE

Producent: Tenda

157,44 zł z VAT 128,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator