WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 20m

Producent: Opto

73,49 zł z VAT 59,75 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Jednomodowy prefabrykowany patchcord o średnicy 5mm do użytku zewnętrznego i/lub w miejscach gdzie może być narażony na uszkodzenia. Zbudowany w oparciu o włókno G657A2, od wewnątrz wzmacniany włóknem aramidowym, od zewnątrz zbrojony oplotem stalowym w grubej powłoce LSZH - niepalnej, nierozprzestrzeniającej płomienia.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt kablowy KO6, na przewód okrągły ø 6 mm

BESTSELLER

7,38 zł z VAT 6,00 zł netto

szt

Uchwyt masztu 15

Uchwyt masztu 15

W komplecie 2 cybanty

35,85 zł z VAT 29,15 zł netto

szt

Rozgałęźnik zasilania 5.5

Rozgałęźnik zasilania 5.5

Rozgałęźnik zasilania z jednym gniazdem 2.1/5.5mm i dwoma wtykami 2.1/5.5mm.

Producent: brak danych

8,00 zł z VAT 6,50 zł netto

szt

Kable do zasilaczy buforowych 24V i akumulatorów 18Ah

8,86 zł z VAT 7,20 zł netto

szt

Przetwornica napięcia sinusPro-800E 12V 500W 800VA

468,75 zł z VAT 381,10 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 20m G657A2

38,38 zł z VAT 31,20 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 30m G657B3 EasyBend

54,37 zł z VAT 44,20 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator