WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 20m

Producent: Opto

92,35 zł z VAT 75,08 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Jednomodowy prefabrykowany patchcord o średnicy 5mm do użytku zewnętrznego i/lub w miejscach gdzie może być narażony na uszkodzenia. Zbudowany w oparciu o włókno G657A2, od wewnątrz wzmacniany włóknem aramidowym, od zewnątrz zbrojony oplotem stalowym w grubej powłoce LSZH - niepalnej, nierozprzestrzeniającej płomienia.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti (NSM5) NanoStation M5

Ubiquiti (NSM5) NanoStation M5

Urządzenie standardu 2x2 MIMO DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

353,96 zł z VAT 287,77 zł netto

szt

Kabel zasilający kątowy DC (24V)

6,03 zł z VAT 4,90 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (linka) kat.5e

0,21 zł z VAT 0,17 zł netto

szt

Wtyk RJ45 ekranowany z pozłacanymi pinami (drut) kat.6

0,62 zł z VAT 0,50 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN

8x gigabitowych portów Ethernet, 4x gniazdo na wkładkę SFP, procesor 400MHz, 128MB pamięci RAM, obudowa: desktop, RouterOS L5

Producent: MikroTik

507,90 zł z VAT 412,93 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 5m

12,10 zł z VAT 9,84 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 1m

22,35 zł z VAT 18,17 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator