WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 20m

Producent: Opto

84,18 zł z VAT 68,44 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Jednomodowy prefabrykowany patchcord o średnicy 5mm do użytku zewnętrznego i/lub w miejscach gdzie może być narażony na uszkodzenia. Zbudowany w oparciu o włókno G657A2, od wewnątrz wzmacniany włóknem aramidowym, od zewnątrz zbrojony oplotem stalowym w grubej powłoce LSZH - niepalnej, nierozprzestrzeniającej płomienia.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Łącznik RJ-45

1,70 zł z VAT 1,38 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zasilacz buforowy AD-155B

Zasilacz buforowy AD-155B

Impulsowy zasilacz buforowy o mocy 152W i napięciu wyjściowym 27,6V/5A

Producent: Mean Well

287,70 zł z VAT 233,90 zł netto

szt

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km.

Producent: MikroTik

100,23 zł z VAT 81,49 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 10m

63,16 zł z VAT 51,35 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN

8x gigabitowych portów Ethernet, 4x gniazdo na wkładkę SFP, procesor 400MHz, 128MB pamięci RAM, obudowa: desktop, RouterOS L5

Producent: MikroTik

670,29 zł z VAT 544,95 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 0.5m

23,35 zł z VAT 18,98 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 1m

17,81 zł z VAT 14,48 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator