WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 3m

Producent: Opto

21,65 zł z VAT 17,60 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 3m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Do montażu na zewnątrz budynków

Producent: Seven

403,44 zł z VAT 328,00 zł netto

szt

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-12G-4S

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-12G-4S

Cloud Core Router wyposażonym w 36 rdzeniowy procesor Tilera Tile-Gx36 taktowany z częstotliwością 1.2GHz, 4GB RAM, 12x Gigabitowych portów Ethernet, 4x SFP, 1U oraz ekran LCD i podwójny zasilacz

Producent: MikroTik

3 582,68 zł z VAT 2 912,75 zł netto

szt

Przewód UTP Seven, kat.5e, 305m, linka

Przewód UTP Seven, kat.5e, 305m, linka

Link - elastyczna do tworzenia patchcordów

Producent: Seven

293,97 zł z VAT 239,00 zł netto

szt

Ubiquiti (UAP-AC-LR) UniFi Access Point AC Long-Range

428,89 zł z VAT 348,69 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 1.5m (biały)

2,16 zł z VAT 1,76 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/APC-SC/APC, SM, duplex, 0,5m

22,39 zł z VAT 18,20 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 20m G657A2

45,63 zł z VAT 37,10 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator