WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 3m

Producent: Opto

20,48 zł z VAT 16,65 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 3m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (linka) kat.5e

0,21 zł z VAT 0,17 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 0.5m

19,46 zł z VAT 15,82 zł netto

szt

Zasilacz 48V 2A

81,62 zł z VAT 66,36 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 2m G657A2

20,22 zł z VAT 16,44 zł netto

szt

Netgear GS110TP (GS110TP-200EUS)

Netgear GS110TP (GS110TP-200EUS)

GS110TP v2. Inteligentny 8-portowy switch Gigabitowy PoE z 2 slotami SFP

Producent: Netgear

648,19 zł z VAT 526,98 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 5m G657A2

29,69 zł z VAT 24,14 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m

24,16 zł z VAT 19,64 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator