WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Szafka hermetyczna na maszt antenowy SM-30-30-15

Producent: Mantar

307,25 zł z VAT 249,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Hermetyczna szafka z możliwością zawieszenia na maszcie za pomocą cybantów na masz o średnicy 50mm. Konstrukcja wykonana jest tak, że każda następna część szafki (denko, bok, góra) nachodzi na poprzednią i nie ma możliwości by lejąca się z góry woda dostała się do środka. Drzwiczki szafki wyposażone są w rant, zabezpieczony dodatkowo uszczelką.

Najważniejsze cechy:
  • w pełni hermetyczna
  • szafka hermetyczna wykonana z blachy 1mm
  • malowana proszkowo, kolor RAL
  • zamek, mocne zawiasy
  • otwory w spodzie obudowy do wprowadzenia kabli. 1x24mm + 2x16mm
  • przeznaczone do montażu na maszt antenowy grubości ?52 (możliwość montażu naściennego)
  • zamykanie: zamek hermetyczny
  • stanowi podstawę mechaniczną dla sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego
  • w standardzie: 2 otwory ?16 i 1 otwór ?24 z dołu zaślepione hermetycznym dławikiem
  • wyposażenie: 2 obejmy zacisków
  • Wysokość 300 mm
  • Szerokość 300 mm
  • Głębokość 150 mm

Produkty Pokrewne/Powiązane

Uchwyt do szafy hermetycznej na maszt (U-SHM)

Uchwyt do szafy hermetycznej na maszt (U-SHM)

Uchwyt do montażu na masztach o średnicy od 40-60mm

98,40 zł z VAT 80,00 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Mini Bracket Loco

Mini Bracket Loco

Uchwyt montażowy dla urządzeń Ubiquiti z serii NanoStation Loco oraz NanoStation Loco M

Producent: brak danych

19,80 zł z VAT 16,10 zł netto

szt

LAN kontroler V2.5 w obudowie

LAN kontroler V2.5 w obudowie

Pozwala kontrolować zdalnie do 5 wyjść DEMO

Producent: Tinycontrol

209,10 zł z VAT 170,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

46,52 zł z VAT 37,82 zł netto

szt

Maskownica/zaślepka 10" 1U szara

11,81 zł z VAT 9,60 zł netto

szt

MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN

MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN

Bezprzewodowy router, pracujący w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie o łącznej prędkości do 2000 Mb/s; 10x gigabitowych portów Ethernet, 1x slot SFP+, czterordzeniowy procesor AL21400, taktowanie 1,4 GHz, 1GB pamięci RAM.

Producent: MikroTik

1 285,35 zł z VAT 1 045,00 zł netto

Dostępność: Dostawa w drodze

szt

Produkty z tej samej kategorii

Obudowa WiBOX Extra Large

238,90 zł z VAT 194,23 zł netto

szt

Szafka wzmocniona do montażu naściennego SP-19" 15U 650

1 217,70 zł z VAT 990,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator