WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 140m G657A2

Producent: Opto

135,79 zł z VAT 110,40 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,15 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 140m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

42,89 zł z VAT 34,87 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

42,89 zł z VAT 34,87 zł netto

szt

Tenda S108

Tenda S108

Niezarządzalny 8-portowy switch Fast Ethernet

Producent: Tenda

32,29 zł z VAT 26,25 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/APC-FC/APC, SM, duplex, 5m

28,17 zł z VAT 22,90 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 10m G657A2

32,57 zł z VAT 26,48 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator