WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 160m G657A2

Producent: Opto

152,03 zł z VAT 123,60 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 160m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-WR841N

BESTSELLER

TP-Link TL-WR841N

Router pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mb/s DEMO

Producent: TP-Link

71,22 zł z VAT 57,90 zł netto

szt

TP-Link TL-SG108

TP-Link TL-SG108

Niezarządzalny 8-portowy switch Gigabit Ethernet w stalowej obudowie

Producent: TP-Link

109,47 zł z VAT 89,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik cAP Lite (RBcAPL-2nD)

MikroTik cAP Lite (RBcAPL-2nD)

802.11b/g/n dual chain, dwie anteny o zysku 1.5 dBi każda, port 10/100 Mb/s Ethernet, pamięć 64 MB RAM

Producent: MikroTik

111,76 zł z VAT 90,86 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

45,77 zł z VAT 37,21 zł netto

szt

Kabel zasilający 3m komputerowy

20,60 zł z VAT 16,75 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 2m

26,33 zł z VAT 21,41 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

18,44 zł z VAT 14,99 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator