WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Akumulator MWL 45-12

Producent: MW Power

433,70 zł z VAT 352,60 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,22 zł

Dostępność: Dostępny

Akumulatory MW Power serii MWL są głównie dedykowane do stosowania w systemach zasilania awaryjnego np. UPS, oświetlenie awaryjne, systemy automatyki. Akumulatory mogą być też stosowane w aplikacjach, w których akumulatory pracują cyklicznie. Dla głębokości rozładowania do 50% posiadają około 400 cykli pracy. 
 
Projektowana żywotność wynosi 10-12 lat dla 20-25 °C

Napięcie 12 V
Pojemność 45 Ah
Wymiary 198 x 166 x 171 mm
Waga 14,2 kg
Terminal / złącze śruba M6 (T16)

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.6

0,34 zł z VAT 0,28 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 30m G657A2

48,71 zł z VAT 39,60 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 120m G657A2

125,46 zł z VAT 102,00 zł netto

szt

TotoLink N300RT

TotoLink N300RT

Router pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mb/s.

Producent: TotoLink

71,48 zł z VAT 58,11 zł netto

szt

Ubiquiti (ES-16-150W) EdgeSwitch 16, 150W

1 334,72 zł z VAT 1 085,14 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Akumulator MW 33-12

Akumulator MW 33-12

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-33Ah o wym. 197 x 131 x 180 mm.
Terminal / złącze: śruba M5

Producent: MW Power

268,14 zł z VAT 218,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Akumulator MWL 7,2-12 Long Life

Akumulator MWL 7,2-12 Long Life

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-7,2Ah o wym. 151 x 65 x 99 mm.
Terminal / złącze: Fast-on 250 (T2)

Producent: MW Power

91,70 zł z VAT 74,55 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator