WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 120m G657A2

Producent: Opto

119,56 zł z VAT 97,20 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 120m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti NanoStation Loco M5

Ubiquiti NanoStation Loco M5

W LOCO M5 została zastosowana nowa dwu polaryzacyjna antena o zysku 13dBi. Pracuje w standardzie MIMO pozwalającym na zestawianie bardziej wydajnych linków DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

263,06 zł z VAT 213,87 zł netto

szt

RouterBoard GrooveA 52 (RBGrooveA-52HPn)

RouterBoard GrooveA 52 (RBGrooveA-52HPn)

Urządzeniem do zastosowań zewnętrznych, pracujące w częstotliwości 2,4GHz lub 5 GHz. W zestawie antena dookólna o zysku 6 dBi.

Producent: MikroTik

287,92 zł z VAT 234,08 zł netto

szt

TotoLink N300PE Wireless PCIe 300Mbps

TotoLink N300PE Wireless PCIe 300Mbps

Karta radiowa PCI-E w standardzie 802.11b/g/n ze złączami RP-SMA/ż, dwiema zewnętrznymi antenami 4 dBi, 2T2R MIMO

Producent: TotoLink

38,14 zł z VAT 31,01 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy TELENCO DROP 3-6mm

Uchwyt odciągowy TELENCO DROP 3-6mm

Zakres średnic kabla: 3-6 [mm]

8,36 zł z VAT 6,80 zł netto

szt

RouterBoard hAP ac² (RBD52G-5HacD2HnD-TC)

RouterBoard hAP ac² (RBD52G-5HacD2HnD-TC)

Bezprzewodowy router dual band.

Producent: MikroTik

271,12 zł z VAT 220,42 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 3m

21,87 zł z VAT 17,78 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 30m G657A2

46,49 zł z VAT 37,80 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator