WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 120m G657A2

Producent: Opto

119,56 zł z VAT 97,20 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 120m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

RouterBoard GrooveA 52 (RBGrooveA-52HPn)

RouterBoard GrooveA 52 (RBGrooveA-52HPn)

Urządzeniem do zastosowań zewnętrznych, pracujące w częstotliwości 2,4GHz lub 5 GHz. W zestawie antena dookólna o zysku 6 dBi.

Producent: MikroTik

282,78 zł z VAT 229,90 zł netto

szt

Ubiquiti (PBE-M5-300) PowerBeam M5 22dBi 5GHz 300 MIMO

310,02 zł z VAT 252,05 zł netto

szt

Czujnik temperatury do LAN Kontrolera DS18B20 wodoodporny 3m

17,22 zł z VAT 14,00 zł netto

szt

Mysz Modecom MC-M9 Black, oem

Mysz Modecom MC-M9 Black, oem

Przewodowa mysz optyczna ze złączem USB oraz przewodem długości 1,5m.

Producent: Modecom

22,14 zł z VAT 18,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 60m G657A2

70,85 zł z VAT 57,60 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 7m G657A2

33,53 zł z VAT 27,26 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator