WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 120m G657A2

Producent: Opto

119,56 zł z VAT 97,20 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 120m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti NanoStation Loco M5

Ubiquiti NanoStation Loco M5

W LOCO M5 została zastosowana nowa dwu polaryzacyjna antena o zysku 13dBi. Pracuje w standardzie MIMO pozwalającym na zestawianie bardziej wydajnych linków DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

269,59 zł z VAT 219,18 zł netto

szt

Ubiquiti (NBE-M5-16) NanoBeam M5 16dBi 5GHz MIMO

267,17 zł z VAT 217,21 zł netto

szt

Hak słupowy M12 230mm

9,72 zł z VAT 7,90 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy I-37.PAT

Uchwyt odciągowy I-37.PAT

Przeznaczony jest do kabli napowietrznych okrągłych o średnicy 3-7mm.

Producent: Telcoline

8,49 zł z VAT 6,90 zł netto

szt

RouterBoard hAP ac² (RBD52G-5HacD2HnD-TC)

RouterBoard hAP ac² (RBD52G-5HacD2HnD-TC)

Bezprzewodowy router dual band.

Producent: MikroTik

253,93 zł z VAT 206,45 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 100m G657A2

103,32 zł z VAT 84,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m G657A2

9,69 zł z VAT 7,88 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator