WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 100m G657A2

Producent: Opto

103,32 zł z VAT 84,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 100m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przejściówka (beczka) N/m - N/ż kątowe

22,82 zł z VAT 18,55 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 160m G657A2

152,03 zł z VAT 123,60 zł netto

szt

Ubiquiti UFiber Instant moduł optyczny (UF-Instant)

Ubiquiti UFiber Instant moduł optyczny (UF-Instant)

Moduł dostępu punkt-wielopunkt z portem SFP i zaawansowanymi funkcjami przełączania w warstwie 2/3

Producent: Ubiquiti

184,52 zł z VAT 150,02 zł netto

szt

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.5e

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

Szafka wewnętrzna antywłamaniowa wzmocniona GM-50-50-20

Szafka wewnętrzna antywłamaniowa wzmocniona GM-50-50-20

Przeznaczone do montażu naściennego w miejscach szczególnie narażonych na dewastacje i włamania. Blacha stalowa: korpus grubość 1,5 mm, drzwi gr. 2 mm, kolor jasnoszary.

Producent: Mantar

346,80 zł z VAT 281,95 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 2m

17,56 zł z VAT 14,28 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 60m G657A2

81,18 zł z VAT 66,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator