WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 100m G657A2

Producent: Opto

103,32 zł z VAT 84,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 100m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przejściówka (beczka) N/m - N/ż kątowe

17,76 zł z VAT 14,44 zł netto

szt

Przejściówka (beczka) N/ż - N/ż kątowe

18,43 zł z VAT 14,98 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

95,35 zł z VAT 77,52 zł netto

szt

Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM

Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM

zarządzalny przełącznik 24x GE, 2x SFP+

Producent: MikroTik

518,25 zł z VAT 421,34 zł netto

szt

Szafa wisząca 19" 4U, 450mm, drzwi szklane, szara

Szafa wisząca 19" 4U, 450mm, drzwi szklane, szara

Szafa wisząca 4U 19", 230x520x450 mm (wys,szer,gł), drzwi szklane

Producent: brak danych

196,80 zł z VAT 160,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 20m G657A2

45,53 zł z VAT 37,02 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 7m G657A2

16,83 zł z VAT 13,68 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator