WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 180m G657A2

Producent: Opto

168,26 zł z VAT 136,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 180m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Produkty Pokrewne/Powiązane

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 100m G657A2

103,32 zł z VAT 84,00 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 120m G657A2

125,46 zł z VAT 102,00 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 140m G657A2

135,79 zł z VAT 110,40 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 160m G657A2

152,03 zł z VAT 123,60 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 200m G657A2

184,50 zł z VAT 150,00 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 20m G657A2

44,28 zł z VAT 36,00 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 250m G657A2

234,75 zł z VAT 190,85 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 30m G657A2

51,66 zł z VAT 42,00 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 40m G657A2

66,42 zł z VAT 54,00 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 50m G657A2

64,94 zł z VAT 52,80 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 60m G657A2

81,18 zł z VAT 66,00 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 70m G657A2

79,15 zł z VAT 64,35 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 80m G657A2

87,08 zł z VAT 70,80 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 90m G657A2

95,20 zł z VAT 77,40 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zaciskacz-nóż LSA/Krone HY-3141A

13,12 zł z VAT 10,67 zł netto

szt

TP-Link Archer C54

TP-Link Archer C54

Dwupasmowy router bezprzewodowy AC1200 w standardzie 802.11ac

Producent: TP-Link

104,55 zł z VAT 85,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 15m

16,10 zł z VAT 13,09 zł netto

szt

MikroTik hAP Lite (RB941-2nD)

MikroTik hAP Lite (RB941-2nD)

4x LAN, 32MB RAM, 2.4GHz 802.11b/g/n

Producent: MikroTik

93,84 zł z VAT 76,29 zł netto

szt

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m SXKD-5E-UTP-PVC

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m, SXKD-5E-UTP-PVC

Wysokiej jakości kabel nieekranowany CAT5E z płaszczem PVC, klasa reakcji na ogień Eca, box 305m

Producent: Solarix

400,80 zł z VAT 325,85 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 10m

34,90 zł z VAT 28,37 zł netto

szt

Patchcord Opto MPO-MPO OM3 12F Typ B, 2m

272,32 zł z VAT 221,40 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator