WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 180m G657A2

Producent: Opto

168,26 zł z VAT 136,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 180m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

0,89 zł z VAT 0,72 zł netto

szt

Fast Connector Opto SC/UPC v.2

Fast Connector Opto SC/UPC v.2

Fast connector do zakańczania światłowodów jednomodowych bez spawania.

10,26 zł z VAT 8,34 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 15m

14,93 zł z VAT 12,14 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 10m

24,92 zł z VAT 20,26 zł netto

szt

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 3m

26,43 zł z VAT 21,49 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator