WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 20m G657A2

Producent: Opto

38,38 zł z VAT 31,20 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 20m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Kabel wykorzystywany przy budowie struktur sieciowych do montażu na zewnątrz budynków.

Producent: Seven

386,22 zł z VAT 314,00 zł netto

szt

Zaciski do taśmy stalowej 20mm (100szt)

115,62 zł z VAT 94,00 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 550m, TX850, DDM

39,73 zł z VAT 32,30 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 40m G657A2

54,61 zł z VAT 44,40 zł netto

szt

RouterBoard SXTsq 5 High Power (RBSXTsq5HPnD)

RouterBoard SXTsq 5 High Power (RBSXTsq5HPnD)

Urządzenie klienckie punkt-wielopunkt lub punkt-punkt, 16dBi, 5GHz, dual chain

Producent: MikroTik

179,95 zł z VAT 146,30 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 7m

22,24 zł z VAT 18,08 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 7m G657A2

27,95 zł z VAT 22,72 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator