WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 20m G657A2

Producent: Opto

41,33 zł z VAT 33,60 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 20m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Option SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 550m, TX850, DDM

37,91 zł z VAT 30,82 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 30m G657A2

48,71 zł z VAT 39,60 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 5m G657A2

11,83 zł z VAT 9,62 zł netto

szt

Tenda A9

Tenda A9

Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej N300.

Producent: Tenda

64,99 zł z VAT 52,84 zł netto

szt

12x Pigtail SC/APC, SM, 1.5m, G657A2, 12 kolorów

52,07 zł z VAT 42,33 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 80m G657A2

87,08 zł z VAT 70,80 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM1, duplex, 1m

23,97 zł z VAT 19,49 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator