WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 20m G657A2

Producent: Opto

38,38 zł z VAT 31,20 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 20m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Akumulator MWL 18-12 Long Life

Akumulator MWL 18-12 Long Life

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-18Ah o wym. 181 x 76 x 167 mm.
Terminal / złącze: śruba z góry M5 (T13)

Producent: MW Power

184,50 zł z VAT 150,00 zł netto

szt

MikroTik LHG 5 (RBLHG-5nD)

MikroTik LHG 5 (RBLHG-5nD)

Moc 25 dBm, zysk anteny 24,5 dBi

Producent: MikroTik

266,07 zł z VAT 216,32 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-OLT-4) UFiber, 4-port GPON OLT

Ubiquiti (UF-OLT-4) UFiber, 4-port GPON OLT

4x GPON OLT SFP , 1x 10 Gb/s SFP+
DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

4 691,66 zł z VAT 3 814,36 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti (UF-LOCO) UFiber LOCO, GPON CPE

222,64 zł z VAT 181,01 zł netto

szt

Splitter PLC 1:2 SC/APC kasetkowy (casette)

29,58 zł z VAT 24,05 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/APC-SC/APC, SM, duplex, 10m

38,59 zł z VAT 31,37 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator