WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 160m G657A2

Producent: Opto

152,03 zł z VAT 123,60 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 160m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, DUPLEX

1,69 zł z VAT 1,37 zł netto

szt

Uchwyt kablowy 40x40

4,43 zł z VAT 3,60 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 0.5m G657A2

18,22 zł z VAT 14,81 zł netto

szt

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m

Listwa zasilająca z 9 gniazdami przeznaczona do montażu w szafach 19". Długość kabla 1,8m.

Producent: brak danych

56,58 zł z VAT 46,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 0,5m G657A2

9,09 zł z VAT 7,39 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 3m

18,60 zł z VAT 15,12 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator