WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 160m G657A2

Producent: Opto

152,03 zł z VAT 123,60 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 160m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Produkty Pokrewne/Powiązane

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 100m G657A2

103,32 zł z VAT 84,00 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 120m G657A2

119,56 zł z VAT 97,20 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 140m G657A2

136,10 zł z VAT 110,65 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 180m G657A2

171,22 zł z VAT 139,20 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 200m G657A2

199,26 zł z VAT 162,00 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 20m G657A2

41,33 zł z VAT 33,60 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 30m G657A2

53,14 zł z VAT 43,20 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 40m G657A2

60,52 zł z VAT 49,20 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 50m G657A2

64,94 zł z VAT 52,80 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 60m G657A2

70,85 zł z VAT 57,60 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 70m G657A2

79,15 zł z VAT 64,35 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 80m G657A2

87,08 zł z VAT 70,80 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 90m G657A2

95,20 zł z VAT 77,40 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

UPLink GP544RVX

UPLink GPON / EPON ONT GP544RVX 4x GE 1x POTS WiFi 6

4x porty Gigabit Ethernet, 1x port telefoniczny (RJ11), 1x port USB, 1x port SC/APC; WiFi 6 AX1800

Producent: UPLink

211,56 zł z VAT 172,00 zł netto

szt

Patch panel 19" 24x RJ45, niewyposażony

Patch panel 19" 24x RJ45, niewyposażony

24-portowy nieekranowany patch panel kategorii 5e o wysokości 1U

46,40 zł z VAT 37,72 zł netto

szt

Ubiquiti SFP UF-RJ45-1G (UACC-CM-RJ45-1G)

Ubiquiti SFP UF-RJ45-1G (UACC-CM-RJ45-1G)

Moduł SFP na RJ45 dla odległości do 100m

Producent: Ubiquiti

80,32 zł z VAT 65,30 zł netto

szt

Splitter PLC 1:8 SC/APC kasetkowy (casette)

44,98 zł z VAT 36,57 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, DUPLEX

1,82 zł z VAT 1,48 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 40m

66,21 zł z VAT 53,83 zł netto

szt

Patchcord Opto MPO-MPO OM3 12F Typ B, 1m

252,15 zł z VAT 205,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator