WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Producent: Opto

34,93 zł z VAT 28,40 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Przeznaczone dla GPON.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.5e 3m (niebieski)

4,38 zł z VAT 3,56 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 5m

29,22 zł z VAT 23,76 zł netto

szt

Huawei ONU HS8145V (GPON)

Huawei ONU HS8145V (GPON)

4x gigabitowe porty Ethernet, 1x port telefoniczny POTS (RJ11), 1x port USB, transmisja bezprzewodowa WiFi w dwóch pasmach - 2,4 i 5 GHz jednocześnie.

Producent: Huawei

283,49 zł z VAT 230,48 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Tenda Nova MW5s System Mesh, 2-pack

Tenda Nova MW5s System Mesh, 2-pack

Domowy system Mesh WiFi AC1200 złożony z 1x Mesh5 i 1x Mesh3f.

Producent: Tenda

289,00 zł z VAT 234,96 zł netto

szt

Wtyk RJ45 ekranowany z pozłacanymi pinami (drut) kat.5e, typ EZ, przelotowy

Wtyk RJ45 ekranowany z pozłacanymi pinami (drut) kat.5e, typ EZ, przelotowy

Złącze modularne RJ45 8p8c ekranowane, kat.5e drut, typ EZ, przelotowe

0,55 zł z VAT 0,45 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Splitter PLC 1:16 SC/APC kasetkowy (casette)

111,98 zł z VAT 91,04 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Splitter PLC 1:2 SC/UPC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:2 SC/UPC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: Opto

25,71 zł z VAT 20,90 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator