WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Producent: Opto

36,64 zł z VAT 29,79 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Przeznaczone dla GPON.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Izopropanol Cleanser IPA 1l

Izopropanol Cleanser IPA 1l

Izopropanol Cleanser IPA 1 litr

28,04 zł z VAT 22,80 zł netto

szt

RouterBoard 911 Lite5 dual (RB911-5HnD)

RouterBoard 911 Lite5 dual (RB911-5HnD)

Router kliencki ze zintegrowaną kartą bezprzewodową o wysokiej mocy. 5GHz, 802.11a/n, single chain oraz 1x port ethernet.

Producent: MikroTik

146,58 zł z VAT 119,17 zł netto

szt

Splitter PLC 1:16 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:16 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

79,27 zł z VAT 64,45 zł netto

szt

RouterBoard OmniTIK 5 PoE ac (RBOmniTikPG-5HacD)

RouterBoard OmniTIK 5 PoE ac (RBOmniTikPG-5HacD)

praca w paśmie 5 GHz, dwie wbudowane anteny dookólne o zysku 7,5 dBi, 2x2 MIMO, standard 802.11a/n/ac, 31 dBm, 5 gigabitowych portów Ethernet, port USB, PoE output

Producent: MikroTik

462,73 zł z VAT 376,20 zł netto

szt

Izopropanol Cleanser IPA 100ml (Spray)

Izopropanol Cleanser IPA 100ml (Spray)

Izopropanol Cleanser IPA 100 ml w sprayu.

10,69 zł z VAT 8,69 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Splitter PLC 1:4 SC/UPC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:4 SC/UPC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: Opto

49,08 zł z VAT 39,90 zł netto

szt

Splitter PLC 1:32 SC/UPC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:32 SC/UPC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: Opto

248,66 zł z VAT 202,16 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator