WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Producent: Opto

37,85 zł z VAT 30,77 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Przeznaczone dla GPON.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 10m

12,68 zł z VAT 10,31 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zasilacz (POE-50-60W) PoE airFiber 50V 1.2A

Zasilacz (POE-50-60W) PoE airFiber 50V 1.2A

Zasilacz do urządzenia airFiber

Producent: Ubiquiti Networks

67,10 zł z VAT 54,55 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy Telcom FTTH FTTX FISH

4,92 zł z VAT 4,00 zł netto

szt

RouterBoard LHG HP5 (RBLHG-5HPnD)

RouterBoard LHG HP5 (RBLHG-5HPnD)

Moc 28 dBm, zysk anteny 24,5 dBi

Producent: MikroTik

257,56 zł z VAT 209,40 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy Telcom FTTH FTTX FISH-U

Uchwyt odciągowy Telcom FTTH FTTX FISH-U

Uchwyt odciągowy z otwieranym mocowaniem, np. do oczkowych wsporników słupowych.

Producent: Telcom

5,29 zł z VAT 4,30 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Splitter PLC 1:4 SC/UPC kasetkowy (casette)

37,04 zł z VAT 30,11 zł netto

szt

Splitter PLC 1:8 SC/UPC kasetkowy (casette)

40,90 zł z VAT 33,25 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator