WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Producent: Opto

37,32 zł z VAT 30,34 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Przeznaczone dla GPON.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pigtail MMCX - N/m kątowy (20 cm)

26,57 zł z VAT 21,60 zł netto

szt

MikroTik S+31DLC10D SFP+ 10G, SM LC, 1310nm, 10km, DDMI

MikroTik S+31DLC10D SFP+ 10G, SM LC, 1310nm, 10km, DDMI

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu jednomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Producent: MikroTik

523,61 zł z VAT 425,70 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 40m G657A2

54,61 zł z VAT 44,40 zł netto

szt

Przełącznica naścienna FTTX 18xSC Duplex 300x300x100, szara

NOWOŚĆ!

Przełącznica naścienna FTTX 18xSC Duplex 300x300x100, szara

Przełącznica naścienna FTTX o wym. 300x300x100 mm, szara + stelaż 18x SC Duplex

Producent: StalFlex

109,47 zł z VAT 89,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Kasetka PLC 1x16

9,84 zł z VAT 8,00 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 SC/APC ABS, 1m

Splitter PLC 1:4 SC/APC ABS, 1m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: Opto

63,55 zł z VAT 51,67 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator