WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Producent: Opto

30,96 zł z VAT 25,17 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Przeznaczone dla GPON.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pigtail SC/APC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

3,39 zł z VAT 2,76 zł netto

szt

Maszt sat balkonowy czołowy 60

36,35 zł z VAT 29,55 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 3m G657A2

9,56 zł z VAT 7,77 zł netto

szt

Kasetka PLC 1x16

9,84 zł z VAT 8,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Przewód UTP Seven, kat.5e, 1m, zewnętrzny

Przewód UTP Seven, kat.5e, 1m, zewnętrzny

Do montażu na zewnątrz budynków

Producent: Seven

1,92 zł z VAT 1,56 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Splitter PLC 1:32 bez złącz 900um, 1,5m

94,82 zł z VAT 77,09 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 SC/UPC ABS, 1m

Splitter PLC 1:4 SC/UPC ABS, 1m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: Opto

71,77 zł z VAT 58,35 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator