WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 30m G657A2

Producent: Opto

46,49 zł z VAT 37,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 30m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.6 1m (szary)

2,82 zł z VAT 2,29 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.6 5m (szary)

7,50 zł z VAT 6,10 zł netto

szt

MikroTik hAP (RB951Ui-2nD)

MikroTik hAP (RB951Ui-2nD)

2.4GHz, 5x portów Ethernet, PoE-out, USB

Producent: MikroTik

161,49 zł z VAT 131,29 zł netto

szt

Radiator aluminiowy 14x14x10mm

Radiator aluminiowy 14x14x10mm

Radiator dla urządzeń z procesorem AR7240 i AR741

Producent: brak danych

4,31 zł z VAT 3,50 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

42,68 zł z VAT 34,70 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 160m G657A2

152,03 zł z VAT 123,60 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 60m G657A2

72,32 zł z VAT 58,80 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator