WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 20m

Producent: Opto

39,36 zł z VAT 32,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 20m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Kabel wykorzystywany przy budowie struktur sieciowych do montażu na zewnątrz budynków.

Producent: Seven

376,38 zł z VAT 306,00 zł netto

szt

RouterBoard SXT SA5 (RBSXTG-5HPnD-SAr2) + osłona SAr2

RouterBoard SXT SA5 (RBSXTG-5HPnD-SAr2) + osłona SAr2

Sektorowy AP o wiązce 90 stopni z portem Gigabit + osłona antyzakłóceniowa

Producent: MikroTik

392,48 zł z VAT 319,09 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 550m, TX850, DDM

44,59 zł z VAT 36,25 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 30m G657A2

46,49 zł z VAT 37,80 zł netto

szt

Uchwyt nasłupowy I-Y01

5,17 zł z VAT 4,20 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 0.5m

19,16 zł z VAT 15,58 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 0,5m

9,25 zł z VAT 7,52 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator