WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 20m

Producent: Opto

37,90 zł z VAT 30,81 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 20m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Hak słupowy M12 300mm

10,46 zł z VAT 8,50 zł netto

szt

Ubiquiti (UAP-nanoHD-3) UniFi NanoHD 3-pack

Ubiquiti (UAP-nanoHD-3) UniFi NanoHD 3-pack

Ubiquiti UniFi NanoHD 3-pack to zestaw złożony z 3 urządzeń Ubiquiti UAP-nanoHD. Brak zasilaczy w zestawie.

Producent: Ubiquiti

1 833,72 zł z VAT 1 490,83 zł netto

szt

Gniazdo podtynkowe modularne, 2x keystone (SX9-2-0-WH)

12,85 zł z VAT 10,45 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 3m

19,02 zł z VAT 15,46 zł netto

szt

Organizer kabli poziomy 1U, metalowy

22,00 zł z VAT 17,89 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM4, duplex, 30m

158,63 zł z VAT 128,97 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 7m

23,70 zł z VAT 19,27 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator