WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 20m

Producent: Opto

40,07 zł z VAT 32,58 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,15 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 20m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 30m

49,70 zł z VAT 40,41 zł netto

szt

Ubiquiti (UAP-AC-Lite) UniFi UAP-AC Lite

Ubiquiti (UAP-AC-Lite) UniFi UAP-AC Lite

Moc 20dBm, standard 802.11ac

Producent: Ubiquiti Networks

353,96 zł z VAT 287,77 zł netto

szt

Option SFP+ Dual, 10Gbps, SM LC, 10km, TX1310, DDM

99,96 zł z VAT 81,27 zł netto

szt

MikroTik PWR-Line AP (PL7411-2nD)

MikroTik PWR-Line AP (PL7411-2nD)

Transmiter sieciowy: 1x port fast ethernet, z wbudowanym radiem 2,4Ghz, IEEE 802.11 b/g/n, 2x2 MIMO dual-chain, o prędkości 300Mb/s.

Producent: MikroTik

157,08 zł z VAT 127,71 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.6 2m (czerwony)

3,62 zł z VAT 2,94 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 60m G657A2

70,85 zł z VAT 57,60 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 120m G657A2

119,56 zł z VAT 97,20 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator