WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 20m

Producent: Opto

40,07 zł z VAT 32,58 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 20m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.5e

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 550m, TX850, DDM

40,47 zł z VAT 32,90 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

40,37 zł z VAT 32,82 zł netto

szt

Uchwyt nasłupowy I-Y01

5,17 zł z VAT 4,20 zł netto

szt

D-Link DGS-1510-20

D-Link DGS-1510-20

Zarządzalny gigabitowy, stakowalny, 20-portowy przełącznik Smart, wyposażony w 16x gigabitowych portów Ethernet, 2x porty SFP i 2x porty 10GbE SFP+.

Producent: D-Link

987,89 zł z VAT 803,16 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 2m

20,00 zł z VAT 16,26 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM1, duplex, 1m

22,35 zł z VAT 18,17 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator