WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 7m

Producent: Opto

13,64 zł z VAT 11,09 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 7m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

1,00 zł z VAT 0,81 zł netto

szt

TP-Link TL-WR940N

TP-Link TL-WR940N

Standard 802.11n, prędkości przesyłania danych do 450Mb/s DEMO

Producent: TP-Link

100,61 zł z VAT 81,80 zł netto

szt

Mini Bracket Loco

Mini Bracket Loco

Uchwyt montażowy dla urządzeń Ubiquiti z serii NanoStation Loco oraz NanoStation Loco M

Producent: brak danych

19,80 zł z VAT 16,10 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 5m

12,08 zł z VAT 9,82 zł netto

szt

Ubiquiti (NS-5ACL, LOCO5AC) NanoStation Loco 5AC

Ubiquiti (NS-5ACL, LOCO5AC) NanoStation Loco 5AC

Praca w paśmie 5 GHz, 1x Giagbitowy port Ethernet, zysk anteny 13dBi

Producent: Ubiquiti Networks

255,84 zł z VAT 208,00 zł netto

Dostępność: Dostawa w drodze

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 100m G657A2

103,32 zł z VAT 84,00 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 0.5m

19,91 zł z VAT 16,19 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator