WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 7m

Producent: Opto

11,37 zł z VAT 9,24 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 7m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,86 zł z VAT 0,70 zł netto

szt

TP-Link TL-WR940N

TP-Link TL-WR940N

Standard 802.11n, prędkości przesyłania danych do 450Mb/s DEMO

Producent: TP-Link

89,30 zł z VAT 72,60 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 5m

10,06 zł z VAT 8,18 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 10m

12,47 zł z VAT 10,14 zł netto

szt

Ubiquiti (NS-5ACL, LOCO5AC) NanoStation Loco 5AC

Ubiquiti (NS-5ACL, LOCO5AC) NanoStation Loco 5AC

Praca w paśmie 5 GHz, 1x Giagbitowy port Ethernet, zysk anteny 13dBi

Producent: Ubiquiti Networks

218,94 zł z VAT 178,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 0.5m

8,36 zł z VAT 6,80 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 5m

31,41 zł z VAT 25,54 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator