WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 7m

Producent: Opto

12,21 zł z VAT 9,93 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 7m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Światłowód ZTT 12J ADSS, jednotubowy, śr. 5.2 mm, G.652D, span 80m

Światłowód ZTT 12J ADSS, jednotubowy, śr. 5.2 mm, G.652D, span 80m

Światłowód samonośny z tubą ochronną, SPAN do 80m

Producent: ZTT

1,72 zł z VAT 1,40 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

2,74 zł z VAT 2,23 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xFC-ST, wysuwana

196,80 zł z VAT 160,00 zł netto

szt

TP-Link TL-WR841N

BESTSELLER

TP-Link TL-WR841N

Router pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mb/s DEMO

Producent: TP-Link

78,60 zł z VAT 63,90 zł netto

szt

UPLink GPON / EPON ONU 501Z 1x GbE 1x SC/APC (ZTE chipset)

86,70 zł z VAT 70,49 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 5m G657B3 EasyBend

17,69 zł z VAT 14,38 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 15m

16,29 zł z VAT 13,24 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator