WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 200m G657A2

Producent: Opto

184,50 zł z VAT 150,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 200m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Injector PoE (prod. Cz) 15 cm

10,80 zł z VAT 8,78 zł netto

szt

Przewód instalacyjny OMY (3x0,75) linka, 1 m

1,86 zł z VAT 1,51 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Whitenergy filtrująca listwa antyprzepięciowa 5-gniazdowa, 1.8m, czarna

Whitenergy filtrująca listwa antyprzepięciowa 5-gniazdowa, 1.8m, czarna

Listwa zabezpieczająca przed przepięciami i zakłóceniami z sieci, posiada 5 standardowych gniazd i przewód zasilający o dł. 1,8 m

Producent: Whitenergy

26,69 zł z VAT 21,70 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Szafka hermetyczna na maszt antenowy SM-30-30-15

Szafka hermetyczna na maszt antenowy SM-30-30-15

Szafka zewnętrzna do montażu na maszcie antenowym.

Producent: Mantar

243,54 zł z VAT 198,00 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

MikroTik Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

5 slotów SFP, 1 slot Combo (Ethernet / SFP), procesor QCA8511 o taktowaniu 400 MHz, 128 MB pamięci RAM

Producent: MikroTik

213,58 zł z VAT 173,64 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 50m G657A2

62,73 zł z VAT 51,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m G657A2

8,61 zł z VAT 7,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator