WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 200m G657A2

Producent: Opto

184,50 zł z VAT 150,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 200m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przewód instalacyjny OMY (3x0,75) linka, 1 m

1,86 zł z VAT 1,51 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy Telcom AC-05, L-275, 3-6mm

Uchwyt odciągowy Telcom AC-05, L-275, 3-6mm

Uchwyt odciągowy polecany do uniwersalnych kabli okrągłych o średnicy zewnętrznej ~3.0-6.0mm.

Producent: Telcom

12,95 zł z VAT 10,53 zł netto

szt

Szafka hermetyczna na maszt antenowy SM-30-30-15

Szafka hermetyczna na maszt antenowy SM-30-30-15

Szafka zewnętrzna do montażu na maszcie antenowym.

Producent: Mantar

243,54 zł z VAT 198,00 zł netto

szt

Ubiquiti (UAP-AC-M) UniFi AP AC Mesh

382,11 zł z VAT 310,66 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi Protect G4-Bullet Camera (UVC-G4-Bullet)

NOWOŚĆ!

Ubiquiti UniFi Protect G4-Bullet Camera (UVC-G4-Bullet)

Kamera 4Mpix 1440p (2688 x 1512), 24 FPS, matryca: 5 MP CMOS, zasilanie PoE 802.3af, wbudowany mikrofon, tryb nocny

Producent: Ubiquiti Networks

911,96 zł z VAT 741,43 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 0,5m

17,37 zł z VAT 14,12 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 20m

44,46 zł z VAT 36,15 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator