WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 40m G657A2

Producent: Opto

54,61 zł z VAT 44,40 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 40m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przewód UTP Seven, kat.5e, 305m

Przewód UTP Seven, kat.5e, 305m

Przeznaczony do instalacji wewnętrznych

Producent: Seven

330,87 zł z VAT 269,00 zł netto

szt

Adapter PoE 8-portowy

98,40 zł z VAT 80,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 10m G657B3 EasyBend

23,97 zł z VAT 19,49 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 180m G657A2

168,26 zł z VAT 136,80 zł netto

szt

MikroTik Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit)

MikroTik Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit)

Bezprzewodowy link pracujący w paśmie 60 GHz o przepustowości do 2 Gb/s i maksymalnym zasięgu transmisji 1500 metrów.

Producent: MikroTik

1 056,96 zł z VAT 859,32 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m G657A2

8,76 zł z VAT 7,12 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 0.5m G657A2

17,91 zł z VAT 14,56 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator