WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 40m G657A2

Producent: Opto

54,61 zł z VAT 44,40 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 40m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pigtail SC/APC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

3,39 zł z VAT 2,76 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 0.5m (żółty)

1,65 zł z VAT 1,34 zł netto

szt

MikroTik hAP (RB951Ui-2nD)

MikroTik hAP (RB951Ui-2nD)

2.4GHz, 5x portów Ethernet, PoE-out, USB

Producent: MikroTik

187,49 zł z VAT 152,43 zł netto

szt

Mini mufa do kabli typu drop 1F

6,03 zł z VAT 4,90 zł netto

szt

Splitter PLC 1:8 SC/APC kasetkowy (casette)

49,03 zł z VAT 39,86 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 10m

39,48 zł z VAT 32,10 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

22,98 zł z VAT 18,68 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator