WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 40m G657A2

Producent: Opto

54,61 zł z VAT 44,40 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 40m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 50m G657A2

62,73 zł z VAT 51,00 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 60m G657A2

70,85 zł z VAT 57,60 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 80m G657A2

87,08 zł z VAT 70,80 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 140m G657A2

135,79 zł z VAT 110,40 zł netto

szt

Mufa światłowodowa naścienna FDB-0102G, 1 wejście, 2 wyjścia

21,73 zł z VAT 17,67 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 90m G657A2

95,20 zł z VAT 77,40 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 3m

9,35 zł z VAT 7,60 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator