WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 80m G657A2

Producent: Opto

87,08 zł z VAT 70,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 80m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Produkty Pokrewne/Powiązane

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 100m G657A2

103,32 zł z VAT 84,00 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 120m G657A2

119,56 zł z VAT 97,20 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 140m G657A2

136,10 zł z VAT 110,65 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 160m G657A2

152,03 zł z VAT 123,60 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 180m G657A2

171,22 zł z VAT 139,20 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 200m G657A2

199,26 zł z VAT 162,00 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 20m G657A2

41,33 zł z VAT 33,60 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 30m G657A2

53,14 zł z VAT 43,20 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 40m G657A2

60,52 zł z VAT 49,20 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 50m G657A2

64,94 zł z VAT 52,80 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 60m G657A2

72,20 zł z VAT 58,70 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 70m G657A2

79,15 zł z VAT 64,35 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 90m G657A2

95,20 zł z VAT 77,40 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-FC111A-20

TP-Link TL-FC111A-20

Konwerter WDM Fast Ethernet ze złączem SC, zasięg do 20km

Producent: TP-Link

72,57 zł z VAT 59,00 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,97 zł z VAT 0,79 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 2m (szary)

2,90 zł z VAT 2,36 zł netto

szt

Ubiquiti Optical Data Transport (F-POE-G2)

Ubiquiti Optical Data Transport (F-POE-G2)

Podłącza zdalne urządzenia PoE i dostarcza dane oraz zasilanie za pomocą okablowania światłowodowego i DC

Producent: Ubiquiti

131,28 zł z VAT 106,73 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

6,88 zł z VAT 5,59 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 5m

10,70 zł z VAT 8,70 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 1m G657A2

10,10 zł z VAT 8,21 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator