WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 80m G657A2

Producent: Opto

87,08 zł z VAT 70,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 80m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Splitter PLC 1:4 SC/APC kasetkowy (casette)

34,13 zł z VAT 27,75 zł netto

szt

Tenda TEG1024D

Tenda TEG1024D

Switch, 24 porty 10/100/1000 Mb/s Base-T Ethernet (Auto MDI/MDIX), z zabezp. przed piorunami 6000V dla zasilacza i 4000V dla portu RJ45

Producent: Tenda

282,90 zł z VAT 230,00 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 70m G657A2

79,15 zł z VAT 64,35 zł netto

szt

MikroTik SXT SA5 (RBSXTG-5HPnD-SAr2)

MikroTik SXT SA5 (RBSXTG-5HPnD-SAr2)

Sektorowy AP o wiązce 90 stopni z portem Gigabit.
Produkt wycofany ze sprzedaży. Następca: SXT SA5 ac (RBSXTG-5HPacD-SA)

Producent: MikroTik

382,63 zł z VAT 311,08 zł netto

Dostępność: Dostawa w drodze

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

32,55 zł z VAT 26,46 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 0.5m G657A2

23,30 zł z VAT 18,94 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

7,55 zł z VAT 6,14 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator