WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 80m G657A2

Producent: Opto

87,08 zł z VAT 70,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 80m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-A

3,39 zł z VAT 2,76 zł netto

szt

MikroTik SXT SA5 (RBSXTG-5HPnD-SAr2)

MikroTik SXT SA5 (RBSXTG-5HPnD-SAr2)

Sektorowy AP o wiązce 90 stopni z portem Gigabit.

Producent: MikroTik

368,90 zł z VAT 299,92 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

40,61 zł z VAT 33,02 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Moduł keystone RJ-45 STP kat.6, beznarzędziowy

Moduł keystone RJ-45 STP kat.6, beznarzędziowy

Beznarzędziowy moduł keystone RJ-45 STP kat.6 przeznaczony jest do budowy ekranowanych gniazd abonenckich oraz punktów krosowych w instalacjach okablowania strukturalnego zgodnych z kategorią 6 (klasą E).

8,98 zł z VAT 7,30 zł netto

szt

Pilot do wciągania kabli, włókno szklane FRP, 6mm, 150m, żółty

552,27 zł z VAT 449,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 5m

20,98 zł z VAT 17,06 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/APC-SC/APC, SM, duplex, 3m

20,12 zł z VAT 16,36 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator