WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 80m G657A2

Producent: Opto

87,08 zł z VAT 70,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 80m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m, wtyk UPS

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m, wtyk UPS

Listwa zasilająca z 9 gniazdami przeznaczona do montażu w szafach 19" i wtykiem UPS

Producent: brak danych

57,81 zł z VAT 47,00 zł netto

szt

TotoLink N300RH High Power

TotoLink N300RH High Power

Wysokiej mocy router z obsługą PoE pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mb/s, dwie odkręcane anteny 11 dBi DEMO

Producent: TotoLink

120,34 zł z VAT 97,84 zł netto

szt

RouterBoard DISC Lite5 (RBDisc-5nD)

RouterBoard DISC Lite5 (RBDisc-5nD)

Moc 25 dBm, zysk anteny 21 dBi

Producent: MikroTik

168,77 zł z VAT 137,21 zł netto

szt

Mufa światłowodowa CAROL 3 IN, 8 OUT

52,08 zł z VAT 42,34 zł netto

szt

TotoLink N300RT

TotoLink N300RT

Router pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mb/s.

Producent: TotoLink

55,21 zł z VAT 44,89 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 7m

22,14 zł z VAT 18,00 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 20m

87,19 zł z VAT 70,89 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator