WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 80m G657A2

Producent: Opto

87,08 zł z VAT 70,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 80m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TotoLink N300RH High Power

TotoLink N300RH High Power

Wysokiej mocy router z obsługą PoE pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mb/s, dwie odkręcane anteny 11 dBi DEMO

Producent: TotoLink

137,17 zł z VAT 111,52 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

53,55 zł z VAT 43,54 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 20m G657A2

38,38 zł z VAT 31,20 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 40m G657A2

54,61 zł z VAT 44,40 zł netto

szt

Huawei SFP GPON OLT CLASS C+

Huawei SFP GPON OLT CLASS C+

Do terminali OLT GPON

Producent: Huawei

105,17 zł z VAT 85,50 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 0,5m

22,78 zł z VAT 18,52 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 7m

14,02 zł z VAT 11,40 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator