WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 60m G657A2

Producent: Opto

70,85 zł z VAT 57,60 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 60m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

FiberTechnic Ftech GW-04-DF ONU SC/APC (GPON/EPON)

FiberTechnic Ftech GW-04-DF ONU SC/APC (GPON/EPON)

4x porty Gigabit Ethernet, 2x RJ11, USB, 1x złącze SC/APC, WiFi AC1200

Producent: FiberTechnic

207,87 zł z VAT 169,00 zł netto

szt

MikroTik Injector PoE Gigabit (RBGPOE)

MikroTik Injector PoE Gigabit (RBGPOE)

Adapter PoE Gigabit do zasilania każdego RouterBOARDa przez Gigabit Ethernet

Producent: MikroTik

22,12 zł z VAT 17,98 zł netto

szt

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

Para wkładek SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km.
W pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

268,51 zł z VAT 218,30 zł netto

szt

Tenda F9

Tenda F9

Router WiFi, 2.4 GHz, 600 Mb/s, High Power

Producent: Tenda

92,00 zł z VAT 74,80 zł netto

szt

Rozgałęźnik zasilania 5.5

Rozgałęźnik zasilania 5.5

Rozgałęźnik zasilania z jednym gniazdem 2.1/5.5mm i dwoma wtykami 2.1/5.5mm.

8,00 zł z VAT 6,50 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 90m G657A2

95,20 zł z VAT 77,40 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m G657B3 EasyBend

10,11 zł z VAT 8,22 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator