WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 3m

Producent: Opto

9,15 zł z VAT 7,44 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 3m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (linka) kat.5e

0,21 zł z VAT 0,17 zł netto

szt

MikroTik RB260GS (CSS106-5G-1S)

MikroTik RB260GS (CSS106-5G-1S)

5x gigabitowych portów, 1x gigabitowy port SFP.

Producent: MikroTik

150,74 zł z VAT 122,55 zł netto

szt

MikroTik RouterBoard RB911G-5HPacD

276,82 zł z VAT 225,06 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 3m

8,98 zł z VAT 7,30 zł netto

szt

Uchwyt masztu 5

Uchwyt masztu 5

W komplecie 2 cybanty

23,37 zł z VAT 19,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 1m G657A2

8,76 zł z VAT 7,12 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

8,61 zł z VAT 7,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator