WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 3m

Producent: Opto

9,52 zł z VAT 7,74 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 3m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik hEX PoE lite (RB750UPr2)

MikroTik hEX PoE lite (RB750UPr2)

5x portów Ethernet z wyjściem PoE na 4 portach, USB, 650MHz CPU, 64MB RAM, RouterOS L4, DEMO

Producent: MikroTik

219,37 zł z VAT 178,35 zł netto

szt

MikroTik Fiber to Copper Converter (RBFTC11)

MikroTik Fiber to Copper Converter (RBFTC11)

Konwerter światłowodowy (Fiber to Copper) w obudowie zewnętrznej.

Producent: MikroTik

141,20 zł z VAT 114,80 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

726,88 zł z VAT 590,96 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy Telcom FTTH FTTX FISH-U

Uchwyt odciągowy Telcom FTTH FTTX FISH-U

Uchwyt odciągowy z otwieranym mocowaniem, np. do oczkowych wsporników słupowych.

Producent: Telcom

5,29 zł z VAT 4,30 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-ST/UPC, SM, duplex, 1m

23,35 zł z VAT 18,98 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM3, duplex, 3m

25,89 zł z VAT 21,05 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator