WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 5m

Producent: Opto

10,09 zł z VAT 8,20 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

8,56 zł z VAT 6,96 zł netto

szt

Zasilacz buforowy AD-155A

Zasilacz buforowy AD-155A

Impulsowy zasilacz buforowy o mocy 152W i napięciu wyjściowym 13,8V/11A

Producent: Mean Well

198,03 zł z VAT 161,00 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 0.5m (czerwony)

1,43 zł z VAT 1,16 zł netto

szt

Profesjonalny zaciskacz-nóż LSA/Krone KY66362

65,19 zł z VAT 53,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 10m

12,50 zł z VAT 10,16 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 2m

8,95 zł z VAT 7,28 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 0,5m

8,39 zł z VAT 6,82 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator