WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 5m

Producent: Opto

10,16 zł z VAT 8,26 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-WR940N

TP-Link TL-WR940N

Standard 802.11n, prędkości przesyłania danych do 450Mb/s DEMO

Producent: TP-Link

89,30 zł z VAT 72,60 zł netto

szt

TP-Link TL-WA860RE

TP-Link TL-WA860RE

Wzmacniacz sygnału bezprzewodowego z gniazdkiem elektrycznym, 300 Mb/s

Producent: TP-Link

103,32 zł z VAT 84,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 1m G657A2

9,14 zł z VAT 7,43 zł netto

szt

Huawei ONT HG8546M (GPON) 1x SC/UPC 1x GE 3x FE 1x POTS 1x USB WIFI

117,86 zł z VAT 95,82 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 1m G657A2

9,14 zł z VAT 7,43 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 2m G657A2

29,36 zł z VAT 23,87 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator