WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 5m

Producent: Opto

10,23 zł z VAT 8,32 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,86 zł z VAT 0,70 zł netto

szt

Zasilacz buforowy AD-155A

Zasilacz buforowy AD-155A

Impulsowy zasilacz buforowy o mocy 152W i napięciu wyjściowym 13,8V/11A

Producent: Mean Well

180,81 zł z VAT 147,00 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 0.5m (czerwony)

1,44 zł z VAT 1,17 zł netto

szt

Mufa światłowodowa naścienna FDB-0104G, 1 wejście, 4 wyjścia

Mufa światłowodowa naścienna FDB-0104G, 1 wejście, 4 wyjścia

Do montażu na ścianie. 1 wejście, 4 wyjścia.

33,81 zł z VAT 27,49 zł netto

szt

Karabińczyk I-K07 7x70 mm

1,35 zł z VAT 1,10 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m G657A2

24,53 zł z VAT 19,94 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 30m G657A2

46,49 zł z VAT 37,80 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator