WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 5m

Producent: Opto

12,18 zł z VAT 9,90 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

1,00 zł z VAT 0,81 zł netto

szt

Profesjonalny zaciskacz-nóż LSA/Krone KY66362

65,19 zł z VAT 53,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Fast Connector Opto SC/APC v.2

Fast Connector Opto SC/APC v.2

Fast connector do zakańczania światłowodów jednomodowych bez spawania.

7,26 zł z VAT 15,98 zł 5,90 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m G657A2

8,44 zł z VAT 6,86 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

21,96 zł z VAT 17,85 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 1m G657A2

10,98 zł z VAT 8,93 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator