WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 5m

Producent: Opto

12,15 zł z VAT 9,88 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-WR841N

TP-Link TL-WR841N

Router pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mbps DEMO

Producent: TP-Link

67,40 zł z VAT 54,80 zł netto

szt

TotoLink S808

TotoLink S808

Niezarządzalny 8-portowy switch Fast Ethernet

Producent: TotoLink

38,28 zł z VAT 31,12 zł netto

szt

Fast Connector Opto SC/APC v.2

Fast Connector Opto SC/APC v.2

Fast connector do zakańczania światłowodów jednomodowych bez spawania.

13,03 zł z VAT 10,59 zł netto

szt

RouterBoard LHG 5 (RBLHG-5nD)

RouterBoard LHG 5 (RBLHG-5nD)

Moc 25 dBm, zysk anteny 24,5 dBi

Producent: MikroTik

214,64 zł z VAT 174,50 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 20m G657A2

38,38 zł z VAT 31,20 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 70m

123,55 zł z VAT 100,45 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator