WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

Producent: Opto

8,41 zł z VAT 6,84 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Akumulator MW 18-12

Akumulator MW 18-12

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-18Ah o wym. 181 x 77 x 167 mm.
Terminal / złącze: śruba z góry M5 (T13)

Producent: MW Power

119,31 zł z VAT 97,00 zł netto

szt

Śruby M6 mocujące w otworach szyn nośnych (4szt.)

Śruby M6 mocujące w otworach szyn nośnych (4szt.)

Zestaw elementów pozwalający na montaż urządzeń lub elementów wyposażenia w szafach Rack 10 i 19".

Producent: brak danych

3,44 zł z VAT 2,80 zł netto

szt

TotoLink S808

TotoLink S808

Niezarządzalny 8-portowy switch Fast Ethernet.

Producent: TotoLink

38,28 zł z VAT 31,12 zł netto

szt

Cloud Core Router CCR1016-12S-1S+

Cloud Core Router CCR1016-12S-1S+

12x SFP, 1x SFP+, 16 rdzeni x 1.2GHz CPU, 2GB RAM, ekran LCD, zasilacze redundantne, RouterOS L6, 1U.

Producent: MikroTik

2 678,67 zł z VAT 2 177,78 zł netto

szt

Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

5 slotów SFP, 1 slot Combo (Ethernet / SFP), procesor QCA8511 o taktowaniu 400 MHz, 128 MB pamięci RAM

Producent: MikroTik

210,80 zł z VAT 171,38 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 0,5m G657A2

9,15 zł z VAT 7,44 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 3m G657A2

22,53 zł z VAT 18,32 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator