WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

Producent: Opto

8,56 zł z VAT 6,96 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Akumulator MW 18-12

Akumulator MW 18-12

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-18Ah o wym. 181 x 77 x 167 mm.
Terminal / złącze: śruba z góry M5 (T13)

Producent: MW Power

145,14 zł z VAT 118,00 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,86 zł z VAT 0,70 zł netto

szt

Izopropanol Cleanser IPA 100ml

8,61 zł z VAT 7,00 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

42,89 zł z VAT 34,87 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 2m G657A2

21,60 zł z VAT 17,56 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 0.5m G657A2

19,51 zł z VAT 15,86 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator