WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

Producent: Opto

6,88 zł z VAT 5,59 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Netprotector PoE NanoStation M2/M5

22,02 zł z VAT 17,90 zł netto

szt

Pigtail MMCX - N/ż (20 cm)

21,39 zł z VAT 17,39 zł netto

szt

TP-Link TL-WA860RE

TP-Link TL-WA860RE

Wzmacniacz sygnału bezprzewodowego z gniazdkiem elektrycznym, 300 Mb/s

Producent: TP-Link

94,59 zł z VAT 76,90 zł netto

szt

Kabel zasilający kątowy DC (24V)

5,54 zł z VAT 4,50 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

MikroTik Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

5 slotów SFP, 1 slot Combo (Ethernet / SFP), procesor QCA8511 o taktowaniu 400 MHz, 128 MB pamięci RAM

Producent: MikroTik

222,45 zł z VAT 180,85 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM3, duplex, 0.5m

18,65 zł z VAT 15,16 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 30m G657B3 EasyBend

55,17 zł z VAT 44,85 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator