WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

Producent: Opto

8,24 zł z VAT 6,70 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m

8,24 zł z VAT 6,70 zł netto

szt

Injector PoE (półksiężyc)

9,56 zł z VAT 7,77 zł netto

szt

Zasilacz (POE-50-60W) PoE airFiber 50V 1.2A

Zasilacz (POE-50-60W) PoE airFiber 50V 1.2A

Zasilacz do urządzenia airFiber

Producent: Ubiquiti Networks

63,01 zł z VAT 51,23 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

56,00 zł z VAT 45,53 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-02D

9,48 zł z VAT 7,71 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m

18,36 zł z VAT 14,93 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 3m G657A2

22,07 zł z VAT 17,94 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator