WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

Producent: Opto

8,44 zł z VAT 6,86 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-SG1008D

TP-Link TL-SG1008D

Niezarządzalny 8-portowy switch Gigabit Ethernet

Producent: TP-Link

86,49 zł z VAT 70,32 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,84 zł z VAT 0,68 zł netto

szt

Przetwornica napięcia sinusPro-1000E 12V 1000VA 5A/10A

539,97 zł z VAT 439,00 zł netto

szt

MikroTik cAP Lite (RBcAPL-2nD)

MikroTik cAP Lite (RBcAPL-2nD)

802.11b/g/n dual chain, dwie anteny o zysku 1.5 dBi każda, port 10/100 Mb/s Ethernet, pamięć 64 MB RAM

Producent: MikroTik

103,10 zł z VAT 83,82 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto MPO-MPO OM3 12F Typ B, 2m

253,08 zł z VAT 205,76 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 1m G657A2

9,38 zł z VAT 7,63 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator