WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 10m

Producent: Opto

35,50 zł z VAT 28,86 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 10m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-WR841N

BESTSELLER

TP-Link TL-WR841N

Router pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mb/s DEMO

Producent: TP-Link

81,80 zł z VAT 66,50 zł netto

szt

TP-Link TL-SG1005D

TP-Link TL-SG1005D

Niezarządzalny 5-portowy switch Gigabit Ethernet

Producent: TP-Link

75,03 zł z VAT 61,00 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 10m

32,08 zł z VAT 26,08 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

12,05 zł z VAT 9,80 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

20,91 zł z VAT 17,00 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 10m

39,72 zł z VAT 32,29 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator