WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 2m G657A2

Producent: Opto

27,65 zł z VAT 22,48 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 2m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz PoE 18V 1A dogniazdowy z LED

Zasilacz PoE 18V 1A dogniazdowy z LED

Zasilacz przeznaczony do zasilania płyt RB

Producent: brak danych

29,29 zł z VAT 23,81 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m

26,74 zł z VAT 21,74 zł netto

szt

Option SFP 1.25G RJ45 (10/100/1000) RJ01, 100m

Option SFP 1.25G RJ45 (10/100/1000) RJ01, 100m

Port ethernet z autonegocjacją

Producent: Option

87,07 zł z VAT 70,79 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m G657A2

27,16 zł z VAT 22,08 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 1m G657A2

27,86 zł z VAT 22,65 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m G657A2

37,33 zł z VAT 30,35 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 200m G657A2

184,50 zł z VAT 150,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator